Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.09.2023

NetherRealm Studios'un Mortal Kombat 1'i nihayet Mortal Kombat 1 Premium Sürümünü alan MK1 oyuncuları için beş günlük erken erişim döneminin ardından tam olarak yayınlandı. Şu anda mevcut olan en iyi dövüş oyunlarından biri olarak, burada keyif alabileceğiniz çok şey var. Eğer biri Mortal Kombat 1 ön sipariş tekliflerinden birini seçen oyuncuysanız, kendinize Shang Tsung'u bonus olarak almış olacaksınız. Ancak eğer yapmadıysanız, Mortal Kombat 1 Shang Tsung nasıl açılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Artık, MK1 Shang Tsung kilidini açmanın ne gerektiğini artık biliyoruz. Evet, beklendiği gibi, para gerekiyor.

Shang Tsung her zaman olduğu gibi, dövüşebileceğiniz en benzersiz Mortal Kombat 1 karakterlerinden biridir. Rakibine dönüşme yeteneğiyle, bu ikonik Shang Tsung mekaniğinin dönüşüne de işaret eder (bir kısıtlama ile), oyunculara esasen iki dövüşçü sunar. Elbette, onu ana karakter olarak kullanmak istiyorsanız daha fazla Mortal Kombat 1 kombosunu tanımanız gerekecek, ancak bu kesinlikle buna değer. Onun saldırılarını Mortal Kombat 1 Kameo dövüşçülerinden hangisiyle birleştirirseniz, rakiplerinizi gerçekten yakalayabilirsiniz ve kendi hareketlerinizle birleştirdiğinizde sonuç oldukça ölümcül olur.

Mortal Kombat 1 Shang Tsung Nasıl Açılır?

Ancak, eğer bir Mortal Kombat 1 ön siparişi vermediyseniz, ona nasıl ulaşacağınızı gerçekten merak ediyor musunuz? Öyleyse, hazır olun. Zira, ödeme yapmanız gerekecek. Mortal Kombat 1'de Shang Tsung'u açmak için, Shang Tsung'u Xbox Store veya PlayStation Store'dan DLC olarak satın almanız gerekiyor. İlgili mağazaya tüm platformlarda oyunun kendisi üzerinden erişebilirsiniz.

Şimdi, bunun can sıkıcı olduğunu biliyoruz, ancak Mortal Kombat 1'i şansınız olduğunda ön sipariş vermediğiniz için ödemeniz gereken fiyat bu. Mortal Kombat 1'de Havik'i oynayarak açabilirsiniz, ancak Shang Tsung'u almak için sanal cüzdanınızı çıkartmanız gerekecek.

  • PlayStation Store TR: 59 TL
  • Xbox: 27,50 TL
  • Steam: 139 TL

Shang Tsung, pençe kullanan bir büyücüdür ve ona dayanıklılık ve iyi bir tekmeler seçimi sunar. Ayrıca daha yaşlı bir Shang Tsung'a dönüşebilirsiniz. Bu da hareket setini ve kombolarını büyük ölçüde değiştirir.

Mortal Kombat 1 Shang Tsung ile ilgili yazımız bu kadar olsa da, sitemizdeki tek yazı bu değil. Önce, Mortal Kombat 1 Kameo Tier listesi yazımız sizleri bekliyor. Zira, bu rehber yazımızı paylaştığımız esnada en güncel yazımızdır. Ayrıca, Kameo cidden güzel bir özellik. Bu yüzden, en iyisini seçmenizde fayda olacaktır. Sonra, Mortal Kombat 1 “Esdoryt Teh Dwlor” Klue çözümü var. Zira, kafa karıştırması fazlasıyla normal bir bulmaca. Ardından, Mortal Kombat 1 Game Pass ve Mortal Kombat 1 crossplay rehberlerimiz var. En merak ettiğiniz sorulara yanıt getirdik. Bir de, MK1 Fatality nasıl açılır ve Mortal Kombat 1 fatality tuşları ve hareketleri yazımız size kesinlikle yardımcı olacaktır. Şimdi, sizlere keyifli oyunlar dileyelim. Bu şekilde de yazımızı sonlandıralım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.