Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.09.2023

Mortal Kombat serisi, dövüş oyunlarının en ikonik ve kanlı özelliklerinden biri olan "Fatality" hareketleri ile ünlüdür. Her yeni oyunda, her karakter için yeni Fatality hareketleri geliyor. Dahası, MK1 bu konuda istisna değil. Ancak, tüm Fatality hareketlerine hemen erişiminiz olmayacak. Mortal Kombat 1 oynarken Fatality açma yollarını da bilmelisiniz. Şimdi, detaylı bir şekilde MK1 oynarken Fatality nasıl açılır sorusunu yanıtlama zamanı. Öyleyse, lafı uzatmadan sorumuzu yanıtlamaya geçelim.

MK1 Fatality Nasıl Açılır?

Mortal Kombat 1'de Fatality'leri açmak için her karakterin ödüllerle dolu olan "Karakter Ustalık" yolunu ilerlemeniz gerekiyor. Her karakterin varsayılan bir Fatality'ye erişimi olacak olsa da, her karakter için diğer seçenekleri kilitleyerek çok daha eğlenceli deneyimler elde edebilirsiniz.

İlk olarak, Mortal Kombat 1 hikaye modunu tamamlamak, Fatality listesini genişletecek bir ödül olarak sizi ödüllendirecektir. Her ne olursa olsun, hikaye modunu tamamlamaya başlamanızı öneririz, çünkü bu, her karakteri tanımak ve Mortal Kombat 1 Havik kilidi ve Mortal Kombat 1 Koins gibi diğer ödüllere erişmenin harika bir yoludur.

MK1 Fatality nasıl açılır sorusunun sonraki adımına gelelim. Sıradaki adım, "İstila Modu" dur. Bu yeni mod, ganimet ve ekipmanlar dahil olmak üzere birçok ödül almanıza olanak tanır. Bunlar arasında Fatality'ler, deriler, para birimi ve ekipman da var. Uzun vadede, her sezon geldiğinde karakterleriniz için Fatality'leri ve diğer kozmetikleri açmanın ana kaynağı olacaktır. Bu noktada, Mortal Kombat 1'deki Fatality'leri açmanın ana yolu bellidir. Bu da, her bir Karakter Ustalık ödül yolunda ilerlemektir. Evet, MK1'deki her karakterin kendi ödül yoluna sahiptir. Bu yolları her karakterle seviye atlayarak açabilirsiniz. Yani, favori karakterlerinizle vakit geçirip onları seviye atlatmalısınız. Bu sayede, Fatality'lerini ve diğer ödüllerini, derileri ve profil bannerlarını açabilirsiniz.

Her karakterin kendine özgü yetenekleri ve oyun tarzları vardır. Bu nedenle, hangi karakteri seçeceğinizi dikkatlice düşünmelisiniz. İstediğiniz oyun tarzını ve stratejiyi benimseyen bir karakter seçerek Mortal Kombat 1'de daha başarılı olabilirsiniz.

MK1 Fatality nasıl açılır rehber yazımız bu kadardı. Yani, artık Mortal Kombat 1 Fatality açma rehberi yazımızı sonlandırma zamanı. Ancak, sitemizde daha birçok farklı yazı mevcut. Aynı zamanda, Mortal Kombat 1 fatality tuşları ve hareketleri ile ilgili bilgi verdiğimiz bir yazımız da var. Tabii, günümüzün en güncel oyunlarından Starfield Türkçe yama rehber yazımız da sizleri bekliyor. Dahası, Starfield hileleri yazımız da bütün detayları ile sizlerle. Şimdi, tadını çıkarma zamanı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.