Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.09.2023

Mortal Kombat serisi, 2023 yılında Mortal Kombat 1 ile geri döndü. Ancak son zamanlarda oyunların fiyatları da dudak uçuklatıcı. Bu yüzden Mortal Kombat 1 Game Pass hizmetinde olursa, efsane bir hizmet olacaktır. Tam olarak asıl soru da burada yer alıyor. Peki, MK1 Game Pass hizmetinde var mı? Şimdi, tam olarak bu soruya yanıt getireceğiz. Dilerseniz, lafı çok da uzatmadan sizleri cevapla baş başa bırakalım.

Mortal Kombat 1 Game Pass hizmetinde var mı?

Hayır, Mortal Kombat 1 başlangıçta Game Pass'te yer almayacak. Ne Xbox ne de WB Games, oyunu abonelik hizmetine gelecek olarak duyurmadı. Ancak oyun ilerleyen zamanlarda bu hizmete dahil olabilir. Mortal Kombat 1 şu an için Game Pass'te şu anda yok. Ancak hem Mortal Kombat X hem de Mortal Kombat 11 bu hizmette yer almıştır. İkincisi, piyasaya sürülmesinin ardından 2021 yılında bu hizmete katıldı. Hem MKX hem de MK11 başarılı olduysa, Mortal Kombat 1'in de birkaç yıl içinde bu hizmete katılmasını bekleyebiliriz.

Tam olarak ne zaman olacağı konusunda ise emin değiliz. Mortal Kombat 1, çıkışı ile birlikte en iyi çok oyunculu oyunlardan biri oldu. Bu da satışların bol olduğu anlamına gelir. Eğer öyleyse, Game Pass'e gelişi için 2025 sonları veya 2026 başları gibi bir zaman dilimine koyabiliriz. Ancak bu sadece bir tahmin. MK1 Game Pass hizmetine gelirse gerçekten çok efsane olur fakat zaman ne gösterir, ne yazık ki bilemiyoruz. Bu yüzden, bekleyip göreceğiz.

Her ne kadar Mortal Kombat 1 Game Pass sorusu ile ilgili yazımız bu kadar olsa da, sitemizdeki tek yazı bu değil. Zira, aynı zamanda PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımız da yer alıyor. Bu yazımızda, sadece PUBG değil, birçok oyunda size faydası olacak isim önerileri paylaştık. Ayrıca, Valorant Crosshair de ünlü bir yazımızdır. Çünkü bu yazımızda da birçok nişangah ayarı paylaştık. Bu sayede, kendinize özel bir nişangah seçip oyun tecrübenizi büyük ölçüde değiştirebilirsiniz. Sonra, Mortal Kombat 1 ile ilgili de başka yazılarımız var. Mesela, Mortal Kombat 1 crossplay desteği ile ilgili bir yazımız da sizleri bekliyor. Ardından, Mortal Kombat 1 Fatality açma rehber yazımız da mevcut. Son olarak da Mortal Kombat 1 fatality tuşları ve hareketleri yazımızı önerelim. Şimdi de, sizi oyunla baş başa bırakalım. İyi eğlenceler!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.