Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.01.2023

Bugün tüm platformlar Call of Duty Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 için 1.14 güncellemesini aldı. Pek çok Call of Duty oyuncusu şu anda MW2 ve Warzone 2 için Şubat ortasında sunulacak olan Sezon 2'nin yayınlanmasını bekliyor. Ancak bundan önce, her iki çok oyunculu oyun için de yeni bir yama çıktı ve oyunun yaklaşan sezonunun getirecekleri için zemin hazırlandı. Hem Modern Warfare 2 hem de Warzone 2'de tespit edilen hataların çoğu bu son sürümde düzeldi. Sonuç olarak, bu yama daha önce aldığımız bazı yamalar kadar önemli olmasa da, yayınlanması yine de her iki oyunu da ilerleyen oyuncular için önemli ölçüde daha iyi hale getirecektir.

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 1.14 güncelleme notları da geldi

Call of Duty Modern Warfare II

CTD

 • Bu güncelleme, bilinen çökme sayısını azaltmak için çeşitli düzeltmeler içermektedir. Tüm platformlarda kararlılığı artırmaya ve çökme düzeltmelerine öncelik vermeye devam ediyoruz.

 

Hata düzeltmeleri

 • Silah Çıkartmalarını ve Etiketlerini engelli olarak gösteren bir sorun düzeldi.
 • Gözcü Dürbünü kullanmanın, bir Silah ile nişan alındığında hedef işaretlerinin kalıcı olmasına neden olabilen bir sorun düzeldi.
 • Düşmanları ortadan kaldırmak için Taretin bir tankın içine yerleştirilmesine izin veren bir sorun düzeldi.
 • Silah Ekranlarının Silah Ustası kullanıcı arayüzü kutucuğunda doğru şekilde gösterilmemesine neden olan bir sorun düzeldi.
 • Silah Ustası'nda Oyuncuların özel bir bıçak oluştururken ana menüye geri atılmasına neden olan bir sorun düzeldi.
 • Gunsmith'te bıçak çeşitlerinin yanlış görüntülenmesine neden olabilen bir sorun düzeldi.
 • Bazı Oyuncuların bir Kamuflaj seçmeye çalışırken özel bir modu kaydetmesini engelleyen bir sorun düzeldi.
 • Bazı Oyuncuların bir bildirimi kapatırken çökmesine neden olan bir sorun düzeldi.
 • Oyuncuların Atış Alanına girerken ve çıkarken yaşadıkları bazı sorunlar düzeldi.

 

Navigasyon İyileştirmeleri

 • Navigasyonu ve işlevselliği iyileştirmek için Sosyal menüdeki çeşitli sorunlar düzeldi.
 • Bazı kullanıcıların üst satırda kaydırma yaptıktan sonra Arkadaşlar/Son sekmesinde gezinmesini engelleyen bir sorun düzeldi.
 • Görev tamamlama animasyonunda Arama Kartı önizlemelerinin doğru görüntülenmemesine neden olan bir sorun düzeldi.
 • Eylem Sonrası Raporunda metin çakışmasına neden olan bir kullanıcı arayüzü sorunu düzeldi.

 

WARZONE 2.0

 • Suyun yakınında bir Keşif Uçağı konuşlandırmanın bazı Oyuncuların hareketini kaybetmesine neden olabilen bir sorun düzeldi.

 

DMZ

 • Grup Görevi menüsünün Ödüller bölümünün hatalı görüntülenmesine neden olan bir sorun düzeldi.
 • Sigortalı Silahları donatma ve önizlemenin işlevselliğini ve navigasyonunu etkileyen bir dizi sorun düzeldi.
 • Oyuncuların Sigortalı Silah yuvasına bir Fırlatıcı taktıklarında kamuflaj değiştirmek için Silah Ustası'na erişememesine neden olan bir sorun düzeldi.

 

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 1.14 güncellemesi için çıkan notlar şu anda bu kadar. Fakat, sitemizde çok daha fazla içerik mevcut. Şimdi, dilerseniz başka içeriklerimiz ile ilgili tavsiyelere geçelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Modern Warfare 2 ve Warzone 2 1.14 güncellemesi yazımız bitmeden 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.