Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.04.2023

Oyuncular, Marvel's Avengers ve aralarında Tomb Raider oyunlarının da bulunduğu diğer oyunların geliştiricisi Crystal Dynamics'in yeni oyununu oynayıp test etmeye davet edildi. Ancak bir sorun var: katılımcılar henüz yeni oyunun ne olduğunu bilmiyor. Şu anda bu yeni oyunun ne olabileceği konusunda herhangi bir IP'yi açıkça işaret eden bir şey olmamasına rağmen, bazı insanlar bunun yıllardır yeni bir oyunu olmayan Legacy of Kain serisinin potansiyel olarak yeniden canlandırılmasıyla bağlantılı olabileceği konusunda spekülasyon yapıyor.

Marvel's Avengers geliştiricisi gizli oyunu açıklamadı

Crystal Dynamics iletişimlerine abone olan kişiler kendilerini bir oyun testine davet eden e-postalar aldığında, insanların gelen kutularına bu büyük ölçüde gizli oyun testiyle ilgili haberler gelmeye başladı. PCGamesN'e göre bu testler 3 Mayıs ile 12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Web kamerası, mikrofon, PC veya Mac ve Microsoft Teams'e sahip olduğu sürece herkes katılabilir. Crystal Dynamics yayına yaptığı açıklamada, oyun testinin kesinlikle o tarihte gerçekleşeceğini doğruladı. Ancak oyun testinin ne için olacağını söylemediler.

Bunun Legacy of Kain ile bağlantılı olabileceği bilgisi, Crystal Dynamics'in seriye olan ilgiyi belirlemek için geçen yıl dağıttığı bir anketten geliyor. Vampir serisinin son oyunu olan Legacy of Kain: Defiance 2003 yılında yayınlanmıştı. Square Enix'in daha önce sahip olduğu ancak bu şirketin herhangi bir oyun yayınlamak için kullanmadığı fikri mülkiyet hakkı şu anda Embracer Group'a ait.

Anketi tamamlamak tek başına teste girmek için kesin bir yol değil elbette. Ancak, geçen yıl anketi tamamladıklarını ve ardından şimdi bu oyun testine davet aldıklarını söyleyenler var. Etrafındaki gizlilik göz önüne alındığında, bu oyun testi her ne içinse muhtemelen bir tür gizlilik anlaşması kapsamındadır. Eğer durum buysa, birisi bir şey sızdırmaya karar vermedikçe oyunla ilgili herhangi bir bilginin kamuya açıklanması pek olası değildir. Marvel's Avengers geliştiricisi ve gizli oyunun testi ile ilgili bildiklerimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok yazı mevcut. Şimdi, diğer yazılarımız ile sizi baş başa bırakacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Marvel's Avengers geliştiricisi ve gizli oyunun testi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.