Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2023

Layers of Fear için 11 dakikalık oynanış görüntüleri Bloober Team tarafından hazırlanan yeni bir videoda gösterildi. Bitmiş oyunun kalitesi bu oynanış görüntüleriyle temsil edilmeyecek olsa da, Layers of Fear'ın görsel estetiği hakkında size bir fikir verecektir. Layers of Fear Unreal Engine 5 tarafından desteklenecek. Layers of Fear adlı hikaye odaklı, birinci şahıs psikolojik korku oyunu yakında piyasaya çıkacak. Oyunda UE5'in Lumen teknolojisi ve Ray Tracing efektleri yer alacak. Ayrıca, hacimsel aydınlatma ve HDR'yi beraberinde getirecek.

Layers of Fear için çıkan oynanış videosu, 11 dakika uzunluğunda

Layers of Fear, Bloober Team tarafından Haziran 2023'te çıkacak. Şimdi, sizlere oyunun resmi açıklamasında yer alan özelliklerinden bahsedelim:

  • Bu birinci şahıs psikolojik korku deneyiminin kalbindeki anlatıyı ortaya çıkarmak için rahatsız edici ortamları keşfedin ve garip bulmacaları çözün.
  • Zanaat takıntılı kahramanların üç farklı hikayesi (Ressam, Aktör ve Yazar). Bu hikayeler, gerçekten sürükleyici bir deneyim ve sürükleyici bir hikaye oluşturmak için iç içe geçecek.
  • İstediğiniz cevapları bulabilmeniz için tüm DLC'ler de dahil olmak üzere Layers of Fear serisindeki her şey.
  • Layers of Fear ve devam oyununa yepyeni temel mekanikler geliyor. Ayrıca tüm bölümlerin ve hikayelerin sorunsuz bir şekilde harmanlanması için ek özellikler de olacak.
  • Unreal Engine 5 ile sıfırdan yeniden inşa edilen Layers of Fear, görselleri olabildiğince gerçekçi kılmak için Ray Tracing, HDR ve 4K çözünürlüğü destekliyor.
  • Yeni Lumen sistemi en sürükleyici ve içgüdüsel korku deneyimini getiriyor.
  • Çok beğenilen ve ödüllü besteci Arek Reikowski'nin unutulmaz güzellikteki müzikleri. Oyuna ekstra bir gerilim katmanı ekleyen ve sizi koltuğunuzun ucunda bırakacak hipnotik bir müzik besteledi.

 

Layers of Fear için çıkan 11 dakikalık oynanış videosu yazımız bu kadardı. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Layers of Fear için çıkan 11 dakikalık oynanış videosu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.