Karin 190z şimdi Grand Theft Auto Online içerisine eklendi

Karin 190z şimdi Grand Theft Auto Online içerisine eklendi

Para harcama vakti.

Grand Theft Auto Online evrenindeki araba üreticileri gerçekten fabrikalarda hiç mola vermiyor, tasarımcılar belli ki hiç tatile çıkmıyor. Çünkü Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre GTA Online evrenine yeni bir araba daha eklendi. Bu arabanın adı başlığımızdan da görebildiğiniz Karin 190z. Bu araç, Legendary Motorsport tarafından satılıyor. Legendary Motorsport, bu araba ile köşeyi dönebilir çünkü Karin 190z, süper-araba sınıfına giremese bile, oldukça klas, oldukça şık bir araç gibi görünüyor. Peki, ya bu arabayı alacak paranız yoksa?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Karin 190z şimdi GTA Online içerisine eklendi

Eğer bu arabayı alacak paranız yoksa, bankadan kredi filan çekeyim demeyin sakın. O bankacılara elinizi kaptırmayın, kolunuzu bile kaybedersiniz. Rockstar Games ekibi de bunu biliyor olacak ki, oyun içerisinde ekstra para kazanmanın bir yolunu oyunculara sunuyor. Nasıl mı? Grand Theft Auto Online evreninde suçlar tavan yapmaya başlıyor. Bu yüzden Nervous Ron eşliğinde Smuggler’s Run satış görevlerinde 2 kat daha fazla deneyim puanı ve para kazanabiliyorsunuz. Hırsızlıkla kazandığınız parayla da gönül rahatlığı ile Karin 190z alabilirsiniz sanırım.

Eğer kazandığınız para ile bu arabayı satın almak isterseniz, bu kesinlikle anlaşılabilir bir şey. Şanslısınız ki GTA Online evreninde yeni indirimler başlayacak ve kazandığınız paraları, bu indirimlerde harcayabilmeniz mümkün. İndirimlerin ilki lüks ögelerde başlayacak. Mesela yatlar, hava aracı üretim merkezi gibi binaların satışında %30 indirim olacak. Ocelot Pariah, Ocelot XA-21 ve Coil Raiden arabalarında da %50’ye varan indirimler görebileceksiniz. Son olarak, The Doomsday Heist kıyafetlerinde ve Import/Export dövmelerinde de indirimler olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.