Grand Theft Auto Online için yeni vergi iade dönemi geliyor

Grand Theft Auto Online için yeni vergi iade dönemi geliyor

Sakın kaçırmayın, çok güzel oyun içi paralar geri geliyor.

Sevilen oyun Grand Theft Auto Online için vergi iade dönemi geldi çattı. Yıl boyunca San Andreas şehrinde yaşanan nüfus artışı kutlanıyor. Oyuncular yıl boyunca harcadıklarını güzel bir geri dönüşle kazanacaklar. Vergilerin iade alınması için yapılması gereken ise çok basit, GTA Online oyununa bir kere girmek yetecek ama sadece kısıtlı bir süre için.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GTA Online için yeni vergi iade dönemi geliyor

Öncelikle belirtelim, oyunda kazanılacak vergi iadesinin değeri tam 250 bin GTA Doları. Bunu oyun içi para olarak kazanmak için ise 16 Şubat 2018 ile 26 Şubat 2018 tarihleri arasında Grand Theft Auto Online girişi yapmanız yeterli olacak. Bir güzel haber daha verelim; bu tarihler arasında, oyunda harcayacağınız tüm masraflarınız, yüzde 10 oranında geri iade edilecek. Ayrıca, sürecin bitimiyle birlikte yeni indirim ve geri ödeme etkinliklerin geleceğini de belirtelim.

Satışlarındaki başarının ve mikro ödeme içeriklerine rağmen sevilmelerinin sırları sorulduğunda, Grand Theft Auto geliştiricileri, paralıların yanında bol bol ücretsiz içerik verdiklerinden bahsetmişlerdi. İyi bir oyun yapıldığında, eğer oyun eğlence ve rekabet ortamı sağlıyorsa, oyuncuların ödeme yapmaya devam ettikleri söyleniyordu oyunun geliştiricileri tarafından. Şimdi de görüldüğü üzere GTA Online için ücretsiz hediye vakti. Ödeme alma ve geri verme işini gerçekten iyi yapıyor Grand Theft Auto Online oyunu. Oyunun hayranları zaten fırsatı kaçırmayacaktır ama biz yine de hatırlatmadan geçmeyelim.

Grand Theft Auto Online, 30 oyuncunun çevrim içi oynayabileceği dinamik, sürekli gelişen bir Grand Theft Auto evrenidir. Tüm mevcut oynanış yükseltmeleri ve oyunun ilk çıkışından beri sunulan tüm içerik GTA 5 ile birlikte verilir. Kendi suç imparatorluğunuzun CEO’su olmak için kaçakçılık yaparak veya bir motosiklet kulübü kurup sokakların hakimi olarak üst sıralara tırmanın. İş birliğine dayalı karmaşık “Soygunlarda” becerilerinizi gösterin veya adrenalin dolu “Yarışlara” katılın. Benzersiz Adversary mode’larda (Rakip modlarında) yarışın ya da kendi içeriğinizi oluşturun ve Grand Theft Auto Topluluğunda paylaşın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.