Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.04.2023

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC çıkış tarihi ve hikayesi nedir? İlk oyuna benzer şekilde, Horizon Forbidden West'in DLC'si bizi yepyeni bir ortama taşıyor. Peki ne zaman oynayabilirsiniz ve ne hakkında? Guerrilla ve Sony'nin şimdiye kadar açıkladığı her şeyi, DLC'nin fragmanlarını ve oynanışını aşağıda görebilirsiniz. Ayrıca DLC'nin çıkış tarihi ve olası ek olay örgüsü değişiklikleri hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC çıkış tarihi

Horizon Forbidden West için Flaming Shores DLC'sinin çıkış tarihi 19 Nisan 2022 olarak belirlendi. DLC'ye yalnızca PS5 erişebilecek. Bu, oyunun aynı platformlardaki ilk sürümünden yaklaşık bir yıl sonra mevcut olacak.

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC hikayesi

Aloy, The Burning Shores tarafından güneydoğuya, tehlikeli bir volkanik adada yeni tehlikelerle karşılaşacağı yepyeni bir yer olan Los Angeles'a taşınıyor. Horizon Forbidden West'in bıraktığı yerden Tenakth Klan Toprakları'nın güneyindeki yeni ve tehlikeli bir bölgeye geçerek devam edecek. Yeni karakterler, maceralar ve daha fazlası olacak.

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC oynanış

The Burning Shores, aşağıda yer alan ilk resmi fragmanla tanıtıldı. Herhangi bir oynanış görememiş olsak da, giriş fragmanı olarak gayet güzel:

Sonraki bir fragmanda, mevcut ön sipariş teşviklerinden bazılarına da bir göz attık. Ancak, henüz oyun oynamaya tanık olmadık.

Horizon Forbidden West Burning Shores DLC çıkış tarihi, hikayesi ve oynanış ile ilgili vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar. Ancak, ilerleyen günlerde daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır. O zaman, sizlere yeni bilgileri getirmek için gayret edeceğiz. Fakat, şimdi sizlere başka önerilerimiz var. Zira, sitemiz üzerinde oldukça fazla yazı mevcut. Bu yazılarımızın da sizi memnun edeceği fikrindeyiz. Şimdi vereceğimiz tavsiyelerden belki ilginizi çekenler olur. Bu yüzden, bir göz gezdirmenizde fayda olacaktır.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Horizon Forbidden West Burning Shores DLC çıkış tarihi, hikayesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.