Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.03.2023

Çoğu Harry Potter hayranı bir süredir bu anı bekliyordu. Sonunda, Harry Potter olarak oynamamıza izin veren Hogwarts Legacy modları geldi. Şu anda iki Harry Potter modunu indirebilirsiniz. İlk mod arkasındaki isim "Chris Rubino". Ayrıca, 2. mod da "Crazy Potato" tarafından oluşturuldu. İlk modun 3D modeli, Daniel Radcliffe'e en çok benzeyen model gibi duruyor.

Hogwarts Legacy Harry Potter modu çıktı

Karakterinize istediğiniz saç modelini seçme şansınızın olması da etkileyici. Ayrıca, Daniel Redcliff'in sesi de,varsayılan erkek sesine çok yakın. Sonuç olarak, karakteriniz hem görünüş hem de ses olarak Harry Potter'a benziyor. Bu da, amacımıza ulaşmamızı, Harry Potter'ı oyuna getirmemizi sağlamış oluyor. Ayrıca, oyunu Hermione Granger olarak oynamak isterseniz, bunun da modu var. Artık, nasıl oynamak istediğiniz size kalmış bir seçim. İster Hermione olun, ister Harry. Oyunun tadını dilediğiniz gibi çıkartmaya bakabilirsiniz. Şimdi, Hogwarts Legacy Harry Potter modu bir yana, size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Hogwarts Legacy Harry Potter modu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.