Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2023

Hogwarts Legacy için Customizable Cameras Mod, mod yapımcısı 'YouYouTheBoxx' tarafından birinci şahıs modunu içerecek şekilde güncellendi. Bu mod, PC oyuncularının "Harry Potter" oyununu tamamen farklı bir şekilde oynamalarına olanak sağladı. Bu FP Modu tahmin edebileceğiniz gibi kusursuz değildir. Sonuç olarak, birinci şahıs modunda oynarken bazı sorunlar ve arızalar olabilir. Özellikle oyunu daha önce bitirdiyseniz, bu moda sahip olmanız gerekir. Bu sayfadan indirmenizi şiddetle tavsiye ettiğimizi söylemeye gerek yok. Aşağıda yer alan videoda modun nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Hogwarts Legacy birinci şahıs modu, oyunu daha eğlenceli hale getiriyor

Yukarıda yer alan videodan da görebileceğiniz üzere, bu mod oyunu bambaşka bir seviyeye getiriyor. İnsanın aklına Hogwarts Legacy birinci şahıs modunu yükleyip sıfırdan başlamak geliyor. Sizin de sıfırdan başlamak gibi bir niyetiniz varsa, bir de böyle deneyebilirsiniz. Şimdi, sizlere başka yazılarımızı tavsiye edelim. Zira, sitemizdeki tek yazı elbette bu değil.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Hogwarts Legacy birinci şahıs modu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.