Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.04.2023

Sızıntılara göre, GTA 6 romantizm içerisinde romantizm seçenekleri olma ihtimali var. RPG'ler ve flört simülasyonları sıklıkla romantizm seçenekleriyle bağlantılıdır. Ancak zamanla hafif romantizm seçenekleri diğer türlere de geldi. Rockstar Games zaman zaman bu mekaniği denedi tabii. Ancak, hiçbir zaman tam anlamıyla kullanmamıştır. Mesela, bu mekanik en son piyasaya çıkan GTA 5 ve Red Dead Redemption 2'de yok. Fakat, aslında GTA'da ara sıra denediler. Ancak RDR serisinde bundan tamamen kaçındılar. Grand Theft Auto IV'te flört servisleri aracılığıyla çevrimiçi olarak tanıştığınız rastgele kadınlarla randevuya çıkma şansınız vardı. Bu arada, GTA San Andreas'ta çeşitli kız arkadaşlarınız olması da mümkün. Yani lafın kısası, Rockstar Games'in bu dinamiği bir kez daha, bu kez GTA 6'nın biri erkek diğeri kadın olan iki kahramanı ile kullanma ihtimali söz konusu.

GTA 6 romantizm özelliği var mı?

GTA 6'nın geçen yıl son derece erken bir sürümünün internete sızdığını hatırlayabilirsiniz. Bu, oyunun tüm medyasını erişilebilir kılan önemli bir sızıntıydı. Videoların büyük bir kısmını internetten kaldırdılar. Ancak sızıntıyla ilgili bilgiler, dataminer'lar ve meraklı hayranlar tüm dosyaları ve görüntüleri tarayarak ilk gerçekleştiğinde gözden kaçan herhangi bir şeyi aradıkça hala sızmaya devam ediyor. Bunu yapmak için, GTA 6 Reddit sayfasındaki bir dataminer, Jason ve Lucia'yı içeren ve oyuncuların etkileyeceği bir tür romantizm sistemine işaret eden senaryolar olduğunu düşünüyor. Tabii, bu da oyunun diğer yönlerini etkileyecektir.

Dataminer, "Sızıntılardaki etkinlik senaryoları, birbirinizle pasif veya romantik bir ilişkiye sahip olabileceğinizi gösteriyor, Jason ve Lucia'nın birlikte olmalarını istemiyorsanız muhtemelen birlikte olmaları gerekmeyecek Etkinlikler listesinde belirli görevler, iki karakterle ya soğukkanlı, pragmatik ya da romantik bir ilişki ile tamamlanacak. Bu, herhangi bir nedenle istemiyorsanız, ikisi arasında bir romantizmin gerekli olmadığını ima ediyor." dedi.

Bu bilgi ihtiyatla ele alınmalıdır, ancak doğruysa, oyunun konusu ve çözümü üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilecek merkezi bir mekanik olduğunu göstermektedir. Ancak, bu oyun piyasaya sürülmeden önce tamamen oyundan çıkarılabilir. Red Dead Redemption 2'den, oyundaki romantizmle alakalı materyaller de dahil olmak üzere önemli miktarda içerik çıktı. GTA 6 romantizm özelliği gelecek mi, net bir şekilde bilmiyoruz. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, size diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. GTA 6 romantizm özelliği söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.