Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.02.2023

Şimdilik adı GTA 6 olan yaklaşan Grand Theft Auto oyunu hakkında ünlü bir Rockstar Games çalışanından büyük ve önemli bilgiler geldi. Oyun özellik olarak tamamlandı. Fakat, içerik olarak tamamlanmadı. Ancak bu önemli bir kilometre taşı ve çıkış tarihinin bazı insanların düşündüğü kadar uzak olmadığını gösteriyor. Bu, açıklamanın da çok uzak olmadığı anlamına gelir. Şimdi, sizlerle paylaşacaklarımıza bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Sonra, devam edelim.

https://twitter.com/NEWSLEAKSGTAS/status/1620012366317633536

GTA 6 geliştirme süreci bitti mi?

Kesin bilgi, bu yılın başlarında sızdırılan içeriğin dosyalarının oyunun özelliklerinin tamamlandığını gösterdiğini iddia eden TezFunz2 tarafından sağlandı. Oyun ve yaratılışı hakkında bildiklerimiz göz önüne alındığında, bu mantıklı. Daha önce oyunun bu yıl ortaya çıkacağını duyduğumuzu ve 2024'e bir çıkış tarihi verildiğini belirtmiştik. Rockstar Games çıkış gecikmeleriyle bildiğimiz bir şirket. Bu nedenle 2025 çıkış tarihi potansiyel olarak ortaya çıkması muhtemel. Bununla birlikte, şu anda elimizdeki tek şey bir sızıntıya dayanan varsayımlar. Bu da hiçbir bilginin doğrulanmadığı ve hatta kesin olarak sunulmadığı anlamına geliyor. Spekülatif olduğu için hepsini bir tuz tanesi ile düşünün.

Rockstar Games bu haberin yayınlandığı tarih itibariyle henüz herhangi bir yanıt vermemiştir. Sızıntılara, söylentilere, raporlara veya diğer doğrulanmamış veya spekülatif bilgilere asla yanıt vermiyor. Bu yüzden, bu durumun değişmesini beklemiyoruz. Bunun değişeceğine inanmak için bir neden yok. Ancak, değişirse, yazımızı güncelleyeceğimizden emin olacağız. Bununla birlikte, eğer bu bilgiler doğruysa, oyun her an açıklanabilir. Yine de şu anki beklentimiz yılın ilerleyen dönemlerinde bir açıklama yapılması yönünde. GTA 6 hakkında yeni ve önemli bilgiler bir yana, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. GTA 6 hakkında yeni ve önemli bilgiler yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.