Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.01.2023

GTA 6 için yeni bir fragmanı hakkında bilgi sızdı. Tabii, ardından hayranlar çılgına döndü. Rockstar Games, geçen yılın başında yapım aşamasında olduğunu açıkladı. O zamandan bu yana yaklaşan Grand Theft Auto oyunu hakkında tek kelime etmedi. Ne zaman bir açıklama gelir bilmiyoruz. Ancak bu arada Grand Theft Auto hayranları için bir ton söylenti ve sızıntı var. Daha önce iki ana karakterden biri olan kadın kahramanın adının Lucia olduğu ortaya çıktı. Fakat, en son bilgi şüpheli bir geçmişe sahip kaynaktan geliyor.

GTA 6 fragmanı ile ilgili bilgi sızdı, hayranlar çıldırdı

SanInPlay, 1 milyondan fazla abonesi olan adlı YouTuber. Videoda geçen bir uçağın, karşıdan karşıya geçen bir sürüngenin, hapishanede spor yapan Lucia'nın, oynayan köpeklerin ve sahilde yatan küçük bir köpek yavrusunun görüntülerinin yer aldığını iddia ediyor. Bunun sıralı olup olmadığı ve girişini mi yoksa rastgele bir bölümünü mü tanımladığı belli değil. Bunlar bir GTA 6 tanıtım fragmanında görebileceğiniz hiçbir şeye benzemiyor gibi duruyor. Ancak GTA 5 fragmanı büyük ölçüde rastgele b-roll'dan oluşuyordu. Başka bir deyişle, tanıtım fragmanında sahilde koşuşturan köpeklerin ve karşıdan karşıya geçen kertenkelelerin görüntülerinin yer alması şaşırtıcı olmazdı.

SanInPlay ne yazık ki gerçek fragmanı paylaşmadı. Bu ayrıntıları ortaya çıkarmış olmasına rağmen bu ayrıntıları nasıl keşfettiklerini de açıklamadı. Tüm bunlar doğruysa, oyun için bir fragman zaten var demektir. Bu nedenle, yatırımcılara yönelik dahili bir fragman veya özel bir fragmandan görüntüler olmadığını varsayarsak, yakında görme ihtimalimiz var.

Red Dead Redemption 2 ve GTA 5'in her ikisini de piyasaya çıkmadan iki yıl önce ön gösterimlerle gördük. Başka bir deyişle, Rockstar Games'in önceki iki oyununun iki yıl önceden açıklandığı göz önüne alındığında, GTA 6 için 2025 çıkış tarihi bu yıl açıklanırsa oldukça mümkün hale geliyor. Şu anda burada belirtilen her şeyi bir tuz tanesi ile alın. Rockstar Games'in bu sızıntı ya da söylenti hakkında yakın zamanda bir yorum yapmasını beklemiyoruz.

Ayrıca, GTA 6 ne zaman çıkacak, fiyatı ve sistem gereksinimleri yazımıza da bir göz gezdirin. Dahası, Devasa GTA 6 sızıntısında 90'dan fazla iddia edilen video sızdırıldı. Bu haberimizin de dikkatinizi çekeceği fikrindeyiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.