Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.02.2022

Günümüzde en çok merakla beklenen yapımlardan bir tanesi olarak gösterebileceğimiz GTA 6 ile ilgili, Rockstar Games ekibinin gerçekten sevindirici haberleri var. Verilen bilgilere göre Rockstar Games, Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu üzerinde çalışıyor. Tabii, alışmış olduğumuz bir Rockstar Games hareketi olan suskunluk, yine kendisini göstermiş durumda. Zira, Rockstar Games ekibi tarafından daha fazla bilgi paylaşılmadı.

Rockstar Games GTA 6 ile ilgili pek bir bilgi vermedi

Rockstar Games tarafından sadece yolda olduğu belirtilen Grand Theft Auto 6 hakkında daha fazla bilgiyi, hazır oldukları anda paylaşacaklarını dile getirdiler. Yani, geliştirici ekipten uzun bir süre daha fazla haber alamayabiliriz. Bu da, biz oyuncuları büyük bir meraka ve heyecana sürükleyecektir ama elimizden ne yazık ki başka da bir şey gelmiyor.

GTA 6 hakkında kesinleşmemiş ve sadece söylenti olan bilgilere bakacak olursak, yolda olan yapımın diğer Rockstar oyunlarına göre daha küçük çaplı olduğu hakkında iddialar var. Aynı zamanda, bizi Vice City sokaklarına da geri götüreceği hakkında bilgiler mevcut. Fakat, Vice City‘nin eski hali değil, daha yeni dönem, modern bir halini göreceğiz gibi görünüyor. Dahası da, Call of Duty Warzone, PUBG, Fortnite ve benzeri oyunlar gibi, sürekli olarak yeni içeriklerin oyunculara sunulacağı da söyleniyor. Daha önce çıkan söylentilere göre, GTA 6’nın 2024-2025’ten önce çıkış yapmayacak. Bu yüzden, oyuncular olarak sadece sabırla beklemeye devam edeceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.