God of War içerisindeki zorluk ayarları, düşmanların saldırı tiplerini de değiştiriyor

God of War içerisindeki zorluk ayarları, düşmanların saldırı tiplerini de değiştiriyor

Ayrıca bu God of War oyunundan sonra çıkacak olan oyunlar hakkında da genel bir bilgiye sahip olduk.

Her geçen gün, yeni God of War oyunu hakkında bilgiler almaya devam ediyoruz. Bugün elimize geçen bilgiler arasında ise bu oyunun zorluk seviyeleri ve bundan sonra çıkacak olan oyunların geçeceği evren hakkındaki detaylar bulunuyor. Eğer dilerseniz öncelikle zorluk seviyesinden bahsedelim. Oyunun yönetmeninden gelen açıklamalara göre God of War içerisinde 4 farklı zorluk seviyesi olacak ve bunlar; Give Me A Story, Give Me A Balanced Experience, Give Me A Challenge ve Give Me God of War olarak adlandırılacak. Give Me God of War isimli en zor olan seviye ise oldukça benzersiz bir sistem içerecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

Oyunun yönetmeninden gelen açıklamalara göre Give Me God of War zorluk seviyesinde düşmanların saldırı tipleri değişecek. Oyuncuların bu zorluk seviyesinde oynayabilmeleri için çok güçlü reflekslere sahip olması gerekecek. Give Me A Challenge ve Give Me A Balanced Experience ise daha az aksiyon isteyen oyunculara hitap edecek. Give Me A Story ise sadece oyunun evrenini deneyimlemek isteyen oyuncular ve hikaye ile ilgilenmek isteyen oyunculara hitap edecek. Bizler ise ilk oyunumuzu muhtemelen Give Me A Challenge veya Give Me A Balanced Experience seviyesinde oynayacağız. İkinci oyunumuz ise en zor olan seviyede olacak.

Yeni God of War oyunları hakkında yeni detaylar da var!

Tüm bu söylediğimiz şeyler hakkında, oyunun geliştirici ekibi, önümüzdeki senelerde gelecek olan serinin yeni oyunlarından bahsetti. Geliştirici ekibin söylediğine göre seri, bu oyun bittikten sonra da İskandinav Mitolojisi içerisinde kalmaya devam edecek. Yani hemen mitoloji değişmeyecek. Aslında bu oldukça mantıklı bir hareket çünkü tüm İskandinav tanrılarını tek bir oyunda öldürmek saçma olabilirdi. Muhtemelen İskandinav Mitolojisi içerisinde geçecek olan 3 farklı oyun göreceğiz. Ardından ise seri mitoloji değiştirecek veya tarihin tozlu sayfalarında kaybolacak.


God of War
God of War inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.