Yeni God of War oyunu için 15 dakika civarında oynanış videosu ve daha fazlası yayımlandı

Yeni God of War oyunu için 15 dakika civarında oynanış videosu ve daha fazlası yayımlandı

Bu videolar kaçmaz.

Santa Monica Studio tarafından PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geliştirilen yeni God of War oyunu için yeni oynanış videosu yayımlandı. Yaklaşık 15 dakika uzunluğuna sahip olan bu videoda, oyunun yepyeni yönlerini de görmüş olduk. Dilerseniz videoya tamamen geçmeden önce gözümüze çarpan noktalara değinelim. Bahsettiğimiz videoyu da yazımızın en sonuna ekleyelim. Eğer direkt videoya göz atmak isterseniz, hızlıca yazımızın en altına göz atabilirsiniz efendim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

Videoya bakacak olursak, oyundaki birçok düşmanın iki farklı can barı bulunuyor. Bu barlardan bir tanesi, düşmanımızın canını gösterirken, diğer bar da düşmanımızın sersemleme seviyesini gösteriyor. Sersemleyen düşmanları, sinematik bir sahnede, ekstrem bir şekilde öldürebiliyoruz. Tabii öldürmeler bir yana, oyunda bir, “Crafting” sistemi de bulunuyor. Gördüğümüz kadarıyla bu sistemde hem karakterimizin, hem de silahımızın değerlerini güçlendirebiliyoruz. Kratos’un bu konuda Strength, Runic, Defense, Vitality, Luck ve Cooldown değerleri bulunuyor.

Oyunda, bahsettiğimiz sistemi kullanarak ürettiğiniz tüm ürünler, karakterimizin üzerinde gerçek zamanlı olarak görünebiliyor. Yani, üzerinizde bulunan bir şeyi güçlendirdiğiniz zaman veya yeni bir şey ürettiğiniz zaman, bu sizin karakterinize yansıyor. Son olarak söylemek gerekirse, videodan da muhtemelen anlayabileceğimiz üzere Sony ve geliştirici ekip, PlayStation 4 Pro için 60 FPS sürümü düşünüyor olabilir. Oyun, iki konsolda da orijinal olarak 30 FPS kilitli olarak görünüyor ama PlayStation 4 Pro sahipleri, 60 FPS modu, yüksek çözünürlük ile daha kaliteli grafikler arasında seçim yapabiliyor olablir. Açıkçası, bizler yayımlanan bu videoyu oldukça sevdik. Bakalım sizler de sevecek misiniz?

İşte yeni God of War oynanış videoları!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


God of War
God of War inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.