God of War içerisinde mikro ödemeler bulunmayacak

God of War içerisinde mikro ödemeler bulunmayacak

Ayrıca oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden çok özel görseller yayımlandı.

2017 ve 2018 senelerinde artık her oyuna, “Yahu bu video oyununda mikro ödeme olacak mı?” şeklinde yaklaşır olduk. Bunu bize aşıladığın için sana teşekkür ediyoruz sevgili EA ve niceleri. İşte aynı soru, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak geliştirilen God of War oyunu için de soruldu. Oyunun yönetmeni ise kesinlikle mikro ödemelerin oyunda olmayacağını belirtti. Yani içiniz rahat olabilir efendim. Şimdi, bu güzel haberi verdikten sonra sizi bırakmayalım, çünkü söylemek istediğimiz bir şey daha var: Oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden çok özel görseller yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

Mikro ödeme belasından God of War ile kurtuluyoruz.

Sony Santa Monica ekibinden bir çalışan, Twitter üzerinden God of War için birkaç görsel yayımladı. Bu görsellerin oldukça önemli bir özelliği de vardı. Çalışanın dediğine göre bu 4 görsel de oyunun PlayStation 4 Pro sürümünden alınan, oyun içi görseller. Yani, hemen yukarıdan veya aşağıdaki galerimizden görebildiğiniz Kratos ve oğlu, kesinlikle CGI veya önceden hazırlanmış özel bir görsel değil. Çalışan, bu görsellerin direkt olarak oyun içinden alındığını belirtiyor. Anlaşılan Sony Santa Monica ekibi, detaylar üzerinde çalışmayı çok seviyor. Onlardan da bunu beklerdik zaten.

God of War

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

God of War

Saygısını kazanma konusunda kararlı olan oğlunun hocası ve koruyucusu rolünde olan Kratos, adı anıldığında akla gelen ilk şey olan öfkesini dizginlemek için beklenmedik bir fırsatla karşı karşıya. Oğluna bıraktığı karanlık geçmişi sorgulayan Kratos, geçmişindeki kusurları ve dehşeti telafi etmeyi amaçlıyor. İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçen bu oyunda; kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun. Yakın çekim serbest omuz arkası kamerayla aksiyon her zamankinden daha yakına taşınıyor ve mücadele, amansız ve kararlı bir hâle bürünüyor. Kratos’un büyülü ve güçlü baltası, ölümcül bir silah olmasının yanında, keşif için de oldukça kullanışlı bir silah. Gardını asla bırakma.

God of War

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.