Yeni God of War oyunu temalı PlayStation 4 Pro göründü

Yeni God of War oyunu temalı PlayStation 4 Pro göründü

Acaba bu sızdırma doğru çıkacak mı?

Eğer şu önümüzdeki birkaç ay içerisinde PlayStation 4 Pro satın almayı düşünüyorsanız, biraz bekleyebilirsiniz. Çünkü Bulgaristan temelli bir perakendeci, yaptığı yeni bir listeleme ile yeni God of War oyunu temalı bir PS4 Pro konsolunu sızdırdı. Bahsettiğimiz bu özel sürüm konsolun görseline siz de hemen yukarıdan göz atabilirsiniz ama elimizde ne yazık ki sadece kutunun görseli bulunuyor. Konsolun neye benzediğini, nasıl tasarlandığını bilemiyoruz. Fakat God of War, Sony için oldukça önemli bir marka. Bu yüzden bu markanın sınırlı sayıda üretilen konsolu da mutlaka benzersiz bir tasarıma sahip olacaktır.

Yeni God of War oyunu temalı PS4 Pro göründü

Olimpos Tanrıları’na duyduğu öfkeyi ardında bırakan Kratos, artık İskandinav tanrıları ve yaratıklarının diyarında yaşıyor. Kratos bu acımasız dünyada hayatta kalmak için savaşmalı ve oğluna da sadece hayatta kalmayı değil, aynı zamanda Sparta Hayaleti’nin yaptığı kanlı hataları tekrar etmemeyi de öğretmeli. God of War’un bu görkemli yeni hâli, ikonik serinin tüm niteliklerini, yani vahşi dövüş dinamiklerini, destansı baş düşman mücadelelerini ve nefes kesen boyutunu içinde barındırıyor ve bunları, Kratos’un dünyasını yeniden şekillendiren güçlü ve dokunaklı bir anlatıyla birleştiriyor.

Saygısını kazanma konusunda kararlı olan oğlunun hocası ve koruyucusu rolünde olan Kratos, adı anıldığında akla gelen ilk şey olan öfkesini dizginlemek için beklenmedik bir fırsatla karşı karşıya. Oğluna bıraktığı karanlık geçmişi sorgulayan Kratos, geçmişindeki kusurları ve dehşeti telafi etmeyi amaçlıyor. İskandinav mitolojisinin yabani ormanları, dağları ve diyarlarında geçen bu oyunda; kendi yaratıkları, canavarları ve tanrıları olan tehlikeli ve tamamen farklı bir diyara adım atmaya hazır olun. Yakın çekim serbest omuz arkası kamerayla aksiyon her zamankinden daha yakına taşınıyor ve mücadele, amansız ve kararlı bir hâle bürünüyor. Kratos’un büyülü ve güçlü baltası, ölümcül bir silah olmasının yanında, keşif için de oldukça kullanışlı bir silah. Gardını asla bırakma.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın