GameSatış üzerindeki Steam indirimleri devam ediyor

GameSatış üzerindeki Steam indirimleri devam ediyor

Steam Çin Yeni Yılı indirimi bitti ama GameSatış üzerindeki indirimler devam ediyor.

Bildiğiniz üzere 15 Şubat 2018 ile 19 Şubat 2018 tarihleri arasında Steam’de Çin Yeni Yılı indirimleri vardı. GameSatış, Steam’in yaptığı Çin Yeni Yılı indirimi üzerine, artı %20 indirim daha eklemiş ve böylelikle kullanıcılarını hem şaşırtmış, hem de oldukça sevindirmişti.  Steam indirimleri bitmiş olsa da GameSatış sitesinde hala daha indirimler devam ediyor. Bazı Steam oyunlarında %70’lere kadar varan indirimler söz konusu. Bu indirimlerden faydalanabilmek için www.gamesatis.com adresini ziyaret edebilir ve Steam oyunları kategorisindeki avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Dijital oyun satışı sitesi GameSatış yenileniyor

GameSatış hakkında da daha önce, “Son yıllarda dijital oyun satışlarında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Hem daha uygun fiyatları, hem daha rahat kullanımı sayesinde hem de içeriklere ulaşma çeşitliliği nedeniyle dijital oyunlara talep artmakta. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de dijital oyunlara yönelim yaşandığı gözle görülüyor. Bu yükselişle birlikte, dijital oyun satışı platformlarının görsel kalitesi de gün geçtikçe. Ülkemizin lider digital satış sitelerinden olan GameSatış, kullanımda kolaylık ve sadelik hedefleyerek yenilenen arayüzüyle, çok yakında oyun severlere hizmetini sürdürecek.

Sektörün lider kuruluşlarından olan ve tam 13 yıllık mazisiyle oyuncuların güvenini kazanan markanın sitesindeki arayüz yeniliği, oyunculara daha kolay bir kullanım imkanı sunmak amacıyla hazırlandı. Şu anda beta sürecinde olan dijital oyun satışı sitesinin rahat menüleri, erişim kolaylığı, aranılanın kolayca bulunması ile oyun alımlarında fazla vakit kaybetmeyecek, istediğimize daha kolay yoldan ulaşacağız. Ayrıca GameSatış sitesine eklenen Canlı Destek seçeneği, sitedeki gelişimin bir parçası olacak. Yaşanılan herhangi bir sorun, canlı destek ekibinin katkısıyla, kısa sürede çözüme ulaştırılacak. Canlı destek ekibine ulaşmak, yenilenen arayüzle birlikte en rahat hale getirildi. ” demiştik. Hatırlatmakta fayda var diye düşündük.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın