Gamesatış, Gaming İstanbul 2018 etkinliğindeydi

Gamesatış, Gaming İstanbul 2018 etkinliğindeydi

Bizler de küçük bir röportaj yaptık.

Türkiye ve Dünya genelinde oynanan çevrimiçi oyunların E-pin satıcısı Game Satış, Gaming İstanbul – Gist 2018 oyun fuarında kullanıcılarıyla buluştu. Geçmiş fuarlarda olduğu gibi Gaming İstanbul’da da kullanıcılarını birbirinden güzel hediyelerle ve sürprizlerle karşılayan Gamesatış, tam 4 gün boyunca fuar alanında en çok ziyaret edilen stantlardan biri oldu. Bu zamana kadar hem fuarlarda hem de sosyal medya sayfaları üzerinden kullanıcılarına sayılamayacak kadar çok ödül dağıtan, yaptıkları çekilişlerle ve gelecek vadeden gençlere verdikleri sponsorluklarla, oyuncuların her daim yanında olduğunu gösteren Gamesatış ailesi, bu seneki Gaming İstanbul – Gist 2018 oyun fuarında da kendinden bahsetmeyi başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dijital oyun satışı sitesi GameSatış yenileniyor

Fuarın ilk gününden son gününe kadar stantta bulunan, Zula severlerin çok yakından tanıdığı ve sevdiği Youtuber Yiğit Çalışkan, sevenlerine dört gün boyunca Gamesatış sponsorluğunda yüzlerce Zula altın, Zula bileklik ve imzalı posterlerini dağıttı. İlk andan itibaren ziyaretçilerin yüzünü güldüren stant, kalan 3 gün boyunca da popülerliğini korumaya devam etti. Fuarın ikinci gününde ise heyecanla beklenen Hazine Avı etkinliği başladı.  Fuar öncesinde sosyal medya sayfaları üzerinden duyurulan etkinlik, ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Etkinliğin ilk gününde, tam 50 takım büyük ödülün sahibi olabilmek için kıyasıya bir rekabet içine girdi. Fuar alanında en çok emek veren ve sahaya en çok ter döken grup, büyük ödülün de sahibi oldu.

Gamesatış ailesinin sıfırdan yarattığı MMORPG temalı olan oyun, Gamesatış yetkililerinin oyunculara verdikleri ilk ipucu ile birlikte başladı. Bu ilk ipucu ile birlikte oyuncular, fuar alanının geneline saklanmış olan şifreleri bulmaya çalıştılar. Bu şifreler onları başka bir şifreye ya da başka bir ipucuna doğru yönlendirdi. Takımlar hem zekâlarını hem de fiziksel güçlerini kullanmak durumunda kaldılar. Hikâyedeki son şifreyi çözüp, standa ilk olarak varan takım tam 500 TL Gamesatış site bakiyesi kazandı. Tabii ödül sadece birinci olan takıma verilmedi. İkinci takıma 200, üçüncü takıma ise 100 TL Gamesatış site bakiyesi verildi. Fuarın üçüncü gününde de devam eden etkinlik, katılımcılara 2 gün içinde toplamda 1600 TL değerinde ödül dağıttı.

Fuarın son gününde de Gamesatış standına olan ilgi oldukça yoğundu. Dört gün boyunca aralıksız ödüller dağıtan Gamesatış, son günde de hız kesmedi. Standa uğrayan ziyaretçilere çanta, poster, not defteri, kalem, bardak, oyun içi karakterler, eşyalar, altınlar, deneme kodları gibi birçok ürünü ücretsiz bir şekilde dağıtan stant, ziyaretçilerinden tam not aldı. Gamesatış’la aynı standı paylaşan Leadergamer ekibi ise fuar süresi boyunca yaptıkları röportajlarla standa büyük bir katkı sağladılar. Leadergamer ve Gamesatış ekibinin ortak çalışması gerçekten de görülmeye değerdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gaming İstanbul – Gist 2018 oyun fuarı, katılımın diğer senelere nazaran çok daha yoğun olduğu, atmosferiyle ve katılımcılarıyla oldukça eğlenceli anların yaşandığı, oyun dolu bir fuar oldu. Önümüzdeki fuarlarda görüşmek üzere…

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.