Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.04.2023

Fortnite'ta yapılacağı iddia edilen Doctor Who crossover'ı çok uzun zamandır yapılan en büyük işbirliği olabilir, ancak bir sorun var: Epic Games bu crossover'ın gerçekleşeceğini resmi olarak doğrulamadı. Şu an itibariyle elimizde sadece bu etkinliğin kesinlikle gerçekleşeceğini gösteren sızıntılar var. Ancak bu hafta Fortnite x Doctor Who etkinliği olasılığını artıran bazı daha kesin sızıntılar geldi. Ancak uzmanlar bu geçişin tam olarak ne zaman gerçekleşeceğinden hâlâ emin değil.

Fortnite ve Doctor Who işbirliği nasıl olacak?

Bu hafta, Twitter kullanıcısı ve Fortnite içerisinden iFireMonkey, farkında olduklarını iddia ettikleri bu gizli işbirliği hakkında birkaç bilgi yayınladı. Her crossover'da olduğu gibi, yaklaşan Doctor Who etkinliğinde de bol miktarda kozmetik ürün olacak ve isimler önceden ortaya çıkacak. Örneğin, bir "Sonic Showoff" ifadesi ve bir "Dimension Cannon" sırt süsü var. Ayrıca, oyunculara kozmetiklere erişim ve görevler aracılığıyla V-Papel kazanma seçeneği sunan gerçek paralı bir paketin de sunulabileceği bildiriliyor.

Kısa bir süre sonra, Twitter kullanıcısı etkinliğin çekimleriyle ilgili olduğu iddia edilen bir senaryo yayınladı. Senaryoda 15. Doktor ve " Edge Doctor" olarak adlandırılan başka bir figür gibi kişiler yer alıyor. Oyuncular ve Doctor Who hayranları Edge Doctor'un kim olduğunu merak ediyor. Bunun, On Üçüncü (Jodie Whittaker) ve On Beşinci (Ncuti Gatwa) arasında özel bir görünüm yapan David Tennant'ın seslendirdiği On Dördüncü Doktor'a bir gönderme olması mümkündür, ancak bu Doktor'un neden sadece On Dördüncü Doktor olarak değil de bu şekilde anılacağı açık değildir.

FNBintel bu hafta yayınladığı bir ekran görüntüsüyle irfan ve isimlerle daha az ilgilenen ve etkinlikten gerçekte ne kazanacaklarıyla daha çok ilgilenenler için daha ilgi çekici olabilir. Doctor Who etkinliği için kullanıldığı söylenen ve çeşitli kozmetikler içeren bir ödül izleyicisine sahip olan meydan okuma sekmesine bir bakış. Daha büyük Doctor Who planlarıyla çakışacağı için Eylül ayı potansiyel bir crossover aralığı olarak önerildi, ancak etkinlik henüz resmi olarak onaylanmadığı için kimse bu işbirliğinin ne zaman gerçekleşeceğinden emin değil.

Fortnite ve Doctor Who işbirliği ile ilgili bildiklerimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok başlıkta yazı mevcut. Şimdi, sizi diğer yazılarımızla buluşturacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Fortnite ve Doctor Who işbirliği ile ilgili yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.