Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.01.2023

Fortnite için yepyeni bir Dead Space kostüm seti kullanıma çıktı. Geçtiğimiz iki yıl boyunca Fortnite, izlemesi ve oynaması son derece büyüleyici bir oyun haline geldi. Bir tür kule savunma oyunundan dünyaya hükmeden ve çevrimiçi oyun endüstrisini sonsuza dek değiştiren bir battle royale'e dönüştü. Bu noktada, bir oyundan çok daha fazlası olmayı başardı. Zira konserler, büyük etkinlikler gibi çok şey oldu. Tüm bu farklı IP'lerin tek bir oyunda bir araya gelmesi de var. Bununla birlikte, dijital bir oyuncak kutusu oldu. Marvel, DC, Star Wars, Dune, Halo ve God of War, şimdiye kadar son derece başarılı olan bu muazzam karışımı oluşturuyor.

Fortnite Dead Space kostüm paketi artık oyunda

Fortnite'a giren en son mülk diğerlerinden biraz daha sert çekirdekli. Bu hafta içinde orijinal oyunun yeniden yapımının yayınlanmasından önce, Dead Space Fortnite prömiyerini yapıyor. Dead Space x Fortnite DLC'si doğru ve artık satın alabilirsiniz. Dead Space ana karakteri Isaac Clarke kostümü, Plazma Kesici kazma, RIG Sırt Süsü, USG Ishimura Sırt Süsü ve size 1.500 V-Papel kazandıracak yeni görevler, perakende satış fiyatı 11,99$ olan Strange Transmissions görev paketinde yer alıyor. Aslına bakarsanız, bu iyi bir teklif. Çünkü gerçekten harika bir kostüm var. Dahası, arzu ederseniz başka kostümler için kullanabileceğiniz oyun içi para kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Fortnite'ın tüm yaş grupları için ne kadar popüler ve erişilebilir olduğu göz önüne alındığında Dead Space gibi bir oyunun bu kadar kapsamlı bir şekilde vurgulandığını görmek biraz garip. Kanlı, korkunç bir bilim kurgu korku oyunu. Dahası, sevilen ve çok başarılı bir franchise. Üstüne, diğer birçok kostümden daha güzel. Daha ne olsun? Fortnite için gelen Dead Space kostümü bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz de var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.