Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.01.2023

Yakın tarihli Fortnite bilgi sızıntısı, Bölüm 4 içerisinde oyuna gelecek önemli sürprizi ortaya çıkarmış olabilir. Veri analizcileri oyundaki her bir güncellemenin dosyalarını sürekli olarak incelediğinden, bu dosyalardan elde edilen sürekli bir sızıntı akışına sahibiz. Dahası, bu açıklamalar sıklıkla doğru çıkıyor. Bazen geliştirme sürecinde işler değişir ve bu dosyalar değiştirilmiş veya atık haldeki içeriğe bir bakış olur. Ancak bu bir kuraldan çok istisnadır. Fakat, siz yine de tam olarak güvenmeyin.

Fortnite Bölüm 4 için çıkan bilgi, Tilted Towers'a işaret ediyor

Saygın bir Fortnite sızdırıcısı olan FortTory, Twitter'da mevcut adadaki "Tilted Towers" adlı bir POI'nin dosyalarında artık bir "TEMP_POI_AmbientBank ses dosyası" olduğunu duyurdu. Bu da ünlü Fortnite yerinin yakında geri dönebileceğini gösterdi.

Twitter'da ünlü bir Fortnite hesabı olan Ako, bunun Buz Mağarası'nın saat kulesiyle bir ilgisi olabileceğini söyledi ki bu doğru ancak yine de sadece bir varsayım. Şu anda bu dosyaların neyi ima ettiğini bilmiyoruz. Elbette, oyuncuların hatırlayacakları Tilted Towers'ın geri döneceğine dair bir güvence yok.

Bu haberin yayınlandığı sırada ne Epic Games ne de orada çalışan ya da oyunun yapımında yer alan herhangi bir kişi bu sızıntı ya da yol açtığı söylentiler hakkında yorum yapmamıştı. Çeşitli nedenlerden dolayı bunun değişmesini beklemiyoruz. Ancak değişirse, hikayeyi yeni bilgilerle güncelleyeceğimizden emin olacağız. Fortnite Bölüm 4 için ortaya çıkan bilgi ne kadar doğru, zaman gösterecek. Fakat, şimdi sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor gibi güzel bir haberimiz var. Oyunu VR oynuyorsanız, tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.