Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 13.01.2023

Bir sonraki Square Enix rol yapma aksiyon oyununun adı Forspoken. Oldukça büyük bir fantastik açık dünya ortamının yanı sıra büyülü canavarlar ve güçler ile geliyor. Peki Forspoken oyun süresi nedir, kaç saat sürüyor? Şimdi, tam olarak bu soruya yanıt getirmek için burada sizlerleyiz. Geniş dünyasını keşfetmenizi, yan görevleri bitirmenizi sağlayan bu büyüklükteki bir oyunu bitirmek elbette zaman alacaktır. Forspoken gibi oyunlar, önemli miktarda zaman ayırdığınız deneyimlerdir.

Forspoken oyun süresi - kaç saat sürüyor?

Forspoken'ın hikayesini bitirmek oyuncuların 30 ila 40 saatini alacaktır. Aynı zamanda oyunun yardımcı yönetmeni de olan Takeshi Terada, 3DJuegos ile yaptığı bir röportajda bunu belirtti. Bunun herhangi bir yan görevi veya materyali hesaba katmadığını unutmayın. Bu, zaman ayırmak isteyen oyuncular veya her şeyi keşfetmek isteyen koleksiyoncular için bu miktar muhtemelen dört katına çıkar.

Şimdi, "Forspoken kaç saat sürüyor" diye merak edenler için oyun süresi 30-40 saat dedik. Ayrıca, tahminlerimize göre, temel oyun 30 saat sürse, tamamlamak 100-120 saatleri görecektir. Oyuncu ekibi olarak, kesinlikle sevindirici, mutluluk verici bir detay bu. Bu yüzden, pek de şikayetçi olduğumuzu söyleyemeyiz. Dahası, ortalama bir oyuncu olarak, ortalama bir oyun oynadık diyelim. Bu durumda, keyifli bir 60-70 saat civarı oynanış ile karşılaşacağız demektir. İşimize gelir, keyifle oynarız.

Eğer siz de oyunu bizim kadar merak ediyorsanız, sizler için bütün bildiklerimizi anlattık. Tabii, bu yazımızdan bahsetmiyoruz, daha eski, farklı bir yazımızdan bahsediyoruz. Yani, Forspoken oyun süresi ile ilgili bilgi verdik, kaç saat sürüyor söyledik. Bunun sonucunda daha fazlasını merak ettiyseniz, Forspoken çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı ve daha fazlası yazımıza bakabilirsiniz. Bu sayede, oyun hakkında çok daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca, One Piece Odyssey oyun süresi ile ilgi de bilgi verdik. Sonuçta, günümüzün önemli oyunlarından biri. Merak ediyorsanız, onun da süresine bakabilirsiniz. Dahası, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom çıkış tarihi yazımız da var. Bu yıla damga vuracak önemli oyunlardan bir tanesi. Hatta, daha çıkmadan Yılın Oyunu adayı olacağı belli. Bir de, Octopath Traveler 2 çıkış tarihi, hikayesi, oynanış yazımıza göz gezdirmenizde fayda olacaktır. JRPG sevenler için, güzel bir oyun olacağı fikrindeyiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.