Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.05.2023

For the King 2 için oldukça büyük bir Steam beta sürümünün çok yakında yayınlanacağı duyuruldu. Oyun endüstrisi, oyunculara bir oyunun yaratılmasına doğrudan katılma şansı vermeye başladı. Günümüzde pek çok oyun, gelecekteki oyunları geliştirmek için bilgi toplayabilmek amacıyla oyuncularından geri bildirimde bulunmalarını istemekte. Neredeyse tüm önemli çevrimiçi oyunlar bu prosedürden geçmekte. Call of Duty, Halo, Battlefield ve daha pek çok popüler oyunun hayranları bir noktada halka açık testlere katılıyor. Bazı oyunlar, oyunun yapımına yardımcı olma şansı vermek için en başında hayranlarını oyuna dahil ederken, Dr Disrespect's Deadrop gibi diğerleri, sunucuları stres testine tabi tutmak ve daha küçük konularda geri bildirim almak için lansmana yakın bir zamanda bunu yapıyor.

For the King 2 Steam Beta aşaması 6 gün sürecek

Tüm bunların ışığında For the King II, bu yılın sonlarına doğru beklenen çıkışına hazırlık olarak 10 Mayıs PST saat 20.00'dan 16 Mayıs 20.00'a kadar Steam'de bir beta düzenleyecek. Test, oyunun nihai sürümüne dahil edilebilecek "topluluk geri bildirimlerini ve oyun testi verilerini toplamak" amacıyla gerçekleştiriliyor. Altı karakter sınıfı ve oynanabilir beş tek oyunculu ve çok oyunculu maceranın ilki beta sürümünde oyunculara sunuluyor; tam sürüm için ek karakter sınıfları planlanıyor.

IronOak Games Stüdyo Direktörü Sterling Anderson, "For the King II ile topluluğumuzu olabildiğince dahil etmek istiyoruz. Bu Kapalı Beta, oyunun gerçek dünya oyuncu deneyimiyle birlikte gelen tüm değişkenlerle canlı olarak nasıl performans gösterdiğini anlamamıza yardımcı olacak. Hataları ve stabilite sorunlarını ortaya çıkarmanın yanı sıra oyunu cilalamamıza ve geliştirmemize olanak tanıyacak değerli oyuncu geri bildirimleri almayı bekliyoruz. Topluluğun For The King II hakkında ne düşündüğünü duymak için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Resmi sürümden önce bir beta testinin gerçekleştirildiğini görmek harika. Erken bir beta, IronOak Games ekibinin For the King II'yi hayranları düşünerek yaratma arzusuna büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyuncuların herhangi bir para harcamadan önce oyun hakkında kendi fikirlerini oluşturmalarına olanak tanıyacaktır. For the King 2 Steam Beta aşaması haberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, sizlerle diğer yazılarımızı paylaşacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. For the King 2 Steam Beta yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.