Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 31.01.2023

Bugün, 31 Ocak itibariyle, Japonya'da Final Fantasy VII 26 yaşına girdi. Bu süre zarfında, video oyunu tüm zamanların en sevilen oyunlarından biri haline geldi. Square Enix oyuncuların bu dünyaya girmeleri için yeni yöntemler sunmaya devam ediyor. Bu, bazı durumlarda halihazırda var olan oyunlarla çalışmayı içerirken, diğerlerinde tamamen yeni olanları da içeriyor. PowerWash Simulator için gelen ücretsiz bir DLC işbirliği sayesinde Final Fantasy 7 hayranları yakında oyundaki bölgeleri ve düşmanları temizleyebilecek. Square Enix'e göre, "Midgar Special Request" DLC'sinde oyuncular Seventh Heaven ve Guard Scorpion'u temizlemekle görevlendirilecek. Aşağıdaki Tweet'te ortaklığa ilişkin bir tanıtım görseli yer alıyor.

PowerWash Simulator için Final Fantasy 7 ek paketi duyurdular

Bu yazı yazıldığı sırada DLC için herhangi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Final Fantasy hayranlarının bu ortaklığa biraz şaşırmış olması muhtemel. Ancak PowerWash Simulator aslında iki büyük franchise'ı içerecek. Square Enix bu ayın başlarında Tomb Raider serisi ile bir bağlantı kurarak oyuncuların Croft Malikânesini ve Lara Croft'un keşiflerinde bulduğu birçok eseri temizlemesine olanak tanıdı. Burada, okuyucular bu özel çaprazlama hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Final Fantasy VII ve PowerWash Simulator hayranlarının DLC'yi eğlenceli bulacağını umuyoruz. İkinci oyunun muazzam popülaritesi nedeniyle, yeni başlayanlar PowerWash Simulator'ı denemeye ve neler sunabileceğini görmeye ikna edilebilir. Geçen yıl PC ve Xbox platformlarında piyasaya sürülmesinden bu yana PowerWash Simulator sadık bir hayran kitlesi kazandı ve sakin oynanışıyla yüksek övgüler aldı. Biraz daha az stresli bir oyun bekleyenler tempoyu sevmeyebilir ama keyif alacakları çok şey bulacaklardır. Bu duyurunun zamanlaması mükemmel çünkü oyunun 31 Ocak'ta Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Final Fantasy 7 ve PowerWash Simulator işbirliği bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Final Fantasy 7 ve PowerWash Simulator işbirliği yazımız bitmeden 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.