Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.04.2023

Bugün, Final Fantasy 7 Remake ana karakteri Cloud Strife için ilgili bir modu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Zira, Final Fantasy 7 Remake Cloud Strife için 8K doku paketi çıktı ve şu anda indirebilirsiniz. 8K derken, bildiğimiz 8K. Neyse, sürprizini çok bozmadan, modun detaylarından bahsedelim şimdi.

Final Fantasy 7 Remake Cloud Strife için 8K doku paketini indirebilirsiniz

Mod yapımcısı "SweetFluff3D" tarafından hazırlanan bu 8K Doku Paketi Cloud'un dokularını büyük ölçüde geliştiriyor. Şu anda çoğunuz oyunu oynadığınız için bu iyileştirmeleri fark edemeyeceksiniz. Ancak, bu geliştirilmiş dokuları oyunun sinematiği boyunca açıkça görebileceksiniz. Mod yapımcısı yeni 8K dokuları göstermek için aşağıdaki karşılaştırma görüntülerini ve videoyu yayınladı. Bunlar size ne beklemeniz gerektiğine dair bir önizleme sunacaktır. İlgilenenler modu bu sayfadan indirebilirler. Final Fantasy 7 Remake doku paketi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen birçok yazı var. Şimdi, diğer yazılarımız ile sizi baş başa bırakacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Final Fantasy 7 Remake Cloud Strife 8K doku paketi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.