Far Cry 5: Arcade Mode için stres testi başlıyor

Far Cry 5: Arcade Mode için stres testi başlıyor

Elektronik postalarınızı bir kontrol edin, Ubisoft size sürpriz yapmış olabilir.

Muhtemelen Ubisoft, 2018’de Far Cry 5 oyununu satın alan oyuncuların, başka bir video oyunu satın almadan, yılı bitirmelerini amaçlıyor. Geçtiğimiz günlerde içeriklerimizde yer verdiğimiz Far Cry 5 modları ve oyuna eklenecek olan Arcade Mode ile hayli güçlü geldiklerini görmüştük. Zaten bir açık dünya FPS oyununun kısa sürede bitirilebilmesi mümkün olmadığını da hesaba katarsak, Ubisoft’un gayesini daha rahat anlayabiliriz. Oyunla birlikte gelecek Arcade Mode için, şimdi de bir deneme etkinliği başlıyor ama herkesin rahatlıkla girebileceği bir deneme olmayacak bu. Ayrıca bu deneme dönemiyle ilgili bazı katı kurallar da mevcut.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 Arcade Mode için stres testi başlıyor

Far Cry 5 Arcade Mode deneme etkinlikleri 16 Mart 2018 tarihinde başlıyor.

Kısaca ifade etmek gerekirse; Far Cry 5: Arcade Mode, bir çevrimiçi Map Editor. İçeriğinde Ubisoft bünyesindeki; Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs 2 ve Far Cry: Primal gibi video oyunlarından ögelerin barınacağı bu modu, Ubisoft kendisi hesaplara ekleyecek. Gelen kodların da oyuna doğrudan erişim imkanı vermeyeceği ve UPlay hesapları içeriğinde kullanılacak bir kod olduğunu hatırlatalım. Yani her isteyen, bu modu deneyemeyecek.

Bahsettiğimiz deneme sürümüne katılacak kullanıcılar için bazı katı kuralların olduğunu, ilk paragrafımızda belirtmiştik. Deneme yapan oyuncular; kesinlikle mod ile ilgili resim, video gibi görsel içerikleri paylaşamayacak, mod hakkında bilgi vermeyecek ve kendi aralarında tartışamayacaklar. Bunun nedeninin; mod sisteminin, 2018 senesinde çıkışını gerçekleştirecek olan ve yakın zamanda kapalı alfası gerçekleşecek olan The Crew 2 oyunuyla bağlantısı olduğu söyleniyor.

Yapılacak Far Cry 5: Arcade Mode testi hakkında; içeriğinde 4 haritanın bulunduğu ve hikayeyle ilgili hiçbir bilginin olmadığı biliniyor. Katılımcılar yalnızca çevrim içi bir deneyim yaşayacaklar ve bahsettiğimiz üzere dışarıya bilgi veremeyecekler. Ubisoft, elektronik postaların kontrol edilmesini öneriyor. Belki size de bu kodlar gelmiş olabilir ama kodu alacak bir kritere göre gönderileceğini düşünebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5: Arcade Mode için yapılacak olan denemelerin, 16 Mart 2018 tarihinde başlayacağını hatırlatalım. Ne olur ne olmaz diye bir elektronik postalarınıza bakın isterseniz. Oyunun çıkışının da hayli yaklaşması heyecanı körüklüyor açıkçası. Oyun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 27 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. İçlerinde zombi ve uzay temasının olduğu üç farklı eklenti paketiyle de desteklenecek. Haberimizin en başında söylediğimiz gibi, bu kez Ubisoft, yıl boyunca oynamayı sürdüreceğimiz bir oyunla karşımıza çıkmak istiyor. Umarız, tekrarlamalardan kaçınarak, farklı bir deneyim sunmayı başarırlar.


Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.