Far Cry 5: Arcade ile sınırsız Far Cry 5 içeriğine sahip olabileceksiniz

Far Cry 5: Arcade ile sınırsız Far Cry 5 içeriğine sahip olabileceksiniz

Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs 2 ve Far Cry: Primal gibi oyunlar Far Cry 5: Arcade ile oyuna ekleniyor.

Ubisoft, yayımladığı yeni bir video ve makale ile geçtiğimiz günlerde Far Cry 5: Arcade modunu duyurdu. Far Cry 5: Arcade, bildiğiniz bir Map Editor ama geliştirici ekip bu sefer üzerinde gerçekten çalışmış gibi görünüyor. Çünkü bu mod için yayımlanmış olan video, gerçekten merak uyandıran tipten. Tabii sadece video değil, mod hakkında yayımlanan bilgiler de ilgi çekici. Çünkü Ubisoft ekibinin açıklaması ile Far Cry 5: Arcade içerisinde diğer Ubisoft oyunlarının; mesela Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs 2 ve Far Cry: Primal, ögeleri bulunacak. Yani oyuncular, diğer Ubisoft oyunlarındaki ögeleri kullanarak bir Far Cry 5 haritası oluşturabilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Far Cry 5 oyununa dair Türk oyuncuların sorularını yanıtladı

Sadece Far Cry 5: Arcade de değil. Daha fazlası var!

Tüm bunların haricinde, Far Cry 5 için piyasaya sürülecek olan Sezonluk Geçiş ögesi için de yeni bir video yayımlandı. Bu video ile oyuna çıkacak olan üç ek paketi de oldukça detaylı bir şekilde gördük ve oldukça önemli bir bilgi de öğrendik: Bu ek paketlerin tümü, Far Cry 3: Blood Dragon ek paketini geliştiren geliştirici ekip tarafından hazırlanıyor. Bunun ne önemi var ki, diye düşünüyor olabilirsiniz ama Far Cry 3: Blood Dragon gerçekten başarılı bir ek paketti ve neredeyse tüm oyuncuları memnun etmişti. Belki Far Cry 5 de ek paketleri ile oyuncuları memnun edebilir. Ek paketler memnun etmezse de, Arcade modu var efendim. Daha ne olsun?

Project at Eden’s Gate tarikatı Hope County, Montana’nın neredeyse tamamını ele geçirince kapana kısılan yerlilerin iki seçeneği vardı: Kurtuluşu kabullenmek veya onlara cehennemi yaşatmak. Hope County insanlarıyla birlikte siz de baş kaldırıp şehri yağmacı tarikat ve tarikatın karizmatik liderleri Joseph Seed ve diğer üç kardeşinin yani “Herald” ailesinin elinden kurtarın. Sıradan halkla yardımlaşın, düşmana karşı silahlarınızı birlikte kuşanın ve baskıcı tarikatla savaşarak topluluğu ve özgürlüklerini kurtarın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.