Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.04.2023

EA tarafından hazırlanan Iron Man açık bir dünya sahibi bir oyun olabilir. Robert Downey Jr.'ın Marvel Sinematik Evreni'nde canlandırdığı Iron Man karakteri onu en ünlü süper kahramanlardan biri haline getirdi. Ancak oyunlar açısından kendisine pek de adil davranmadılar. Filmlere dayanan bir dizi video oyunu vardı. Ancak hiçbiri çok kayda değer değildi. Marvel's Avengers'da karakter iyi yazılmıştı ve oynaması keyifliydi. Ancak oyun bir bütün olarak başarısızdı. İzleyiciler Iron Man'in Örümcek Adam ve hatta Batman gibi karakterlerle eşit muamele görmesini özlemle bekliyordu.

EA Iron Man açık dünya bir oyun mu olacak?

Dead Space Remake ekibi EA Motive'in gelecek oyununun Marvel'in Iron Man'i olacağı 2017 yılında duyurmuştu. Iron Man hâlâ yapım aşamasında ve orijinal bir Tony Stark hikâyesi olması dışında hakkında çok az şey biliyoruz çünkü şirket bir önceki projesini yeni bitirdi. Bununla birlikte, EA web sitesinde proje için kıdemli bir yazar için yakın zamanda verilen bir iş ilanı bazı bilgiler sağlayabilir. Reddit kullanıcısı WHENWETOUCH tarafından belirtildiği üzere, Marvel's Iron Man'in bir açık dünya oyunu olacağına dair göstergeler var. Pozisyon için aranan şartlar arasında "doğrusal olmayan diyalog" ve açık dünya oyunları hakkında bilgi sahibi biri aranıyor ki bu da diyalog seçeneklerimiz olacağı anlamına gelebilir.

Açık dünya oyunlarının, özellikle de süper kahraman oyunlarının popülaritesi göz önüne alındığında, bu bazıları için sürpriz olmayabilir, ancak verilen bir şey değildi. Guardians of the Galaxy, Avengers ve diğerleri gibi son Marvel filmleri daha doğrusal olmayı seçti. Ancak bunun, Los Angeles gibi bir şehri keşfedeceğimiz ve Iron Man'i sokaklarda uçmak için kullanacağımız anlamına geliyor olması da muhtemel. Karakter daha önce sadece doğrusal Iron Man oyunları oynadığından, bu tamamen yeni bir deneyim olacaktır. Çalışmalar devam ettikçe bu durum değişir. Nasıl sonuçlanacağını sadece zaman gösterecek. Ancak, yine de ilgi çekici bir olasılık. EA Iron Man oyununun açık dünya olma ihtimali yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılarımızla buluşturacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. EA Iron Man açık dünya ihtimali haberimiz bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.