Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.02.2023

Dragon Age Dreadwolf'un çevrimiçi görüntüleri son spekülasyonların bir sonucu olarak ortaya çıktı. Yaklaşan BioWare oyunu Dragon Age Dreadwolf, stüdyonun en popüler oyunlarından birinin geri dönüşüne işaret ediyor. Stüdyo tarafından üretilen serinin son oyunu Dragon Age Inquisition, 2014 yılında piyasaya sürülmüş ve kısa sürede büyük bir başarı yakalamıştı. Bundan sonra, geliştirici Anthem adında yeni bir IP'de şansını denedi, bu da korkunç bir şekilde çöktü ve yandı ve geçici olarak oldukça titrek bir spin-off ile Mass Effect'e geri döndü. BioWare'in son dönemde yaşadığı kayıplar nedeniyle bir zafere ihtiyacı olduğunu söylemeye gerek yok. Dragon Age Dreadwolf'ta işler biraz ağırdan alınıyor. Ancak son oynanış görüntüleri şu ana kadar işlerin yolunda gittiğini gösteriyor.

 

Dragon Age Dreadwolf oynanış görüntülerine göre işler yolunda

Bu gelecek bölümdeki bazı oynanış iyileştirmelerini tartışan önceki bir makalenin ardından, Reddit kullanıcısı revanchisto Dragon Age Dreadwolf hakkında daha fazla bilgi, resim ve görüntü ortaya çıkardı (ResetEra aracılığıyla). Sızıntı yapan kişi, oyunun doğası gereği daha çok hack-and-slash olduğuna dair raporları doğruladı ve 2018'deki God of War'un büyük bir ilham kaynağı olduğunu belirtti. Serinin önceki oyunlarından çok daha ilginç bir görünüme sahip ve birkaç oynanış parçasından biri, oyuncunun bir düşmana dropkick gibi bir şekilde saldırdığı bir animasyonu gösteriyor, bu da bu girişin animasyonlarının çok daha rafine olduğunu gösteriyor. Sızıntı yapan kişi ayrıca oyuncunun zıplayabileceğinden ve kılıç ve kalkanla saldırıları savuşturabileceğinden/karşı koyabileceğinden bahsetti.

BioWare konsept çizimlerini sergilerken çoğunlukla çevre, olay örgüsü ve mitoloji hakkında çok belirsiz konuşmaya devam ettiğinden, bu Dragon Age Dreadwolf'tan şimdiye kadar gördüğümüz en spesifik şey. Oyunun yaratıcısının oyunu tam olarak ne zaman açıklamayı planladığını henüz bilmiyoruz, ancak belki de bu yaz E3 sırasında. Hakkında çok az şey duyduğumuz için oyunun bu yıl piyasaya sürülmeyeceği sonucuna varmak kesinlikle güvenli, ancak belki de kısa bir pazarlama döngüsüne sahip olacak ve Noel sezonunda piyasaya çıkacak. Dragon Age Dreadwolf oynanış görüntüleri dışında da yazılarımız var. Şimdi, bunlardan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Dragon Age Dreadwolf oynanış sızıntısı yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.