Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.04.2023

Birkaç yıl önce, Dlala Studios Battletoads serisini başarılı bir şekilde yeniden canlandırdı. Ancak, ekip geri döndü ve Mickey Mouse ve arkadaşlarına ve Disney'e kendi benzersiz dokunuşlarını veriyor. Ancak, yeni oyunları tam olarak nedir? Disney Illusion Island hikaye ve oynanış olarak nasıl? Disney Illusion Island çıkış tarihi ne zaman? Bu ve buna benzer birçok soruya kesinlikle cevap bulacaksınız. Bulmaca-platform oyunu harika görünüyor ve güzel görüntüler, muhteşem animasyonlar ve geniş bir ortam koleksiyonu ile yaşınız ne olursa olsun herkes için bir oyun gibi görünüyor. Ayrıca, Disney Illusion Island'ın hikâye önermesi ve oynanışının bir özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Disney Illusion Island çıkış tarihi ne zaman?

Disney Illusion Island için Nintendo Switch çıkış tarihi 28 Temmuz 2023 olarak belirlendi. Yalnızca Switch üzerinde mevcut olacak. Bu yüzden, diğer platformlarda oynamayı beklememenizi tavsiye ederiz. Diğer platformlar için çıkacak olursa da, çok daha sonra çıkması muhtemel.

Disney Illusion Island hikaye olarak nasıl?

Mickey, Minnie, Donald ve Goofy, Disney İllüzyon Adası'nda esrarengiz Monoth adasını araştırırken ve üç mistik kitabı ararken bir maceraya atılıyorlar. Bir felaketin tüm dünya tarafından görülmesini engellemek için. Hikaye, böyle aile dostu bir oyundan bekleyebileceğiniz gibi özellikle derin değil, ancak Disney meraklıları bazı eğlenceli kıvrımların ve cameoların tadını çıkaracaklar.

Disney Illusion Island oynanış açısından ne getiriyor?

Klasik platform oyunu Disney Illusion Island, tek başınıza veya başkalarıyla birlikte keşfedilebilen 2D alanlara sahiptir. Gizemli kitapları ararken, gizli gizemleri ortaya çıkarmak için çeşitli biyomlarda koşacak, sallanacak, yüzecek ve zıplayacaksınız. Keşfe ek olarak savaş ve keşfederken yenmeniz gereken çeşitli yaratıklar da var.

Disney Illusion Island çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut ve hepsi de sizi bekliyor. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Disney Illusion Island çıkış tarihi, hikaye, oynanış yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.