Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.06.2023

Diablo 4 Donan's Favor görevi, karakter gelişimi için çok önemli bir görevdir. Çünkü binek sisteminin kilidini açmak için gereklidir. Ancak ilk başta göründüğü kadar basit değildir. Donan's Favor görevine nasıl başlayacağınız ve ilk atınızın kilidini açmak için görevi nasıl tamamlayacağınız talimatlarımızda yer almaktadır.

Büyük olasılıkla, Diablo 4 yolculuğunuza başlarken, bir binek aramak için Kyovashad'a gittiniz. Ancak önce bitirmeniz gereken bir görev olduğunu keşfettiniz. Mount Donan's Favor görevine başlamadan önce bir prosedür var. Ancak Mount Donan's Favor görevi burada devreye giriyor. Bununla birlikte, bir at edinmek Diablo 4 oyun sonunda hızlı ve şık bir şekilde ilerlemek için yararlı olacaktır, bu nedenle tamamlanması gereken çok önemli bir görevdir.

Diablo 4 Donan's Favor görevi nasıl başlar?

Diablo 4'te, Donan's Favor'a başlayabilmeniz için Act 4'ün açılış anlarına ulaşmanız ve A Master's Touch görevini bitirmeniz gerekir. Buraya gelmeden önce muhtemelen 25. seviye civarında olacaksınız. Ahır Sahibi, bu noktaya kadar onunla konuştuysanız veya ahırla etkileşime geçtiyseniz, binek sistemine erişmeden önce Mount Donan's Favor görevini bitirmeniz gerektiğini size bildirecektir. Bu kafa karıştırıcı bir süreçtir. Çünkü Kyovashad'da bulunan A Master's Touch görevini bitirmeden bu yan göreve erişebileceğiniz açıkça belirtilmemiştir. Her iki göreve de erişebilmeniz ve sonuç olarak bir at elde edebilmeniz için muhtemelen seviye 25 veya daha yüksek olmanız gerekecektir. Çünkü A Master's Touch 4. Bölümün başında açılır.

Diablo 4 Donan’s Favor görevi

Diablo 4 Donan's Favor görevini aldıktan sonra, bu sadece Kyovashad'daki ahır ustasıyla konuşmanızı gerektiren basit bir görevdir. Bundan sonra Donan, kontrollerin nasıl kullanılacağı ve daha fazla bineğe nasıl erişileceği de dahil olmak üzere atların nasıl çalıştığını açıklayacaktır. Ahır ve binek sistemi daha sonra tamamen kullanılabilir, yeni atlar satın almanıza ve onlara istediğiniz özelleştirmeleri yapmanıza izin verir. Donan'ın İyiliği görevi, bineklerle ilgili deneyiminizin sadece başlangıcıdır. Oyunda ilerledikçe daha fazla atın ve özelleştirme seçeneğinin kilidini açacaksınız. Ara sıra ahıra dönmeyi unutmayın.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Diablo 4 ile ilgili olarak bu rehber yazımızın da sonuna geldik. Ancak, sitemiz üzerinde sizleri bekleyen daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Dahası, hazır konumuz Diablo 4 olmuşken, oyunla ilgili diğer rehberlerimizden de bahsedelim. Önce, Diablo 4 sistem gereksinimleri rehber yazımız var. Oyuna PC üzerinde başlamadan önce kesinlikle bakmanız gereken bir yazımız. Ardından, Diablo 4 level sınırı nedir sorusunu yanıtladığımız bir yazımız var. Oyunu ne kadar oynayacağınızı burada daha iyi görebilirsiniz. Sonra, Diablo 4 parti sınırı rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Özellikle de, arkadaşları ile oyunu oynamayı düşünen takipçilerimiz için.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.