Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.03.2023

Sanctuary'ye erken erişimimiz sona erecek ve kapılar Diablo 4 beta bitiş tarihi gelince kapanacak. Neyse ki, lansman tarihi geldiğinde avlanacak pek çok kötü şey olacak. Fakat betada ne kadar süreniz kaldığını merak ediyorsanız, doğru noktaya geldiniz. Hafta sonu boyunca Diablo 4 oynadıysanız, muhtemelen zaten favori bir sınıfınız vardır. Ancak, farklı bir seçim yapmak isteyip istemediğinize karar vermek için oyunun çıkış tarihinden önce Diablo 4 sınıfları hakkında bilgi edinmelisiniz. Son başvuru tarihi geçmeden Diablo 4 beta hediyelerinizi talep etmeyi unutmayın.

Diablo 4 beta bitiş tarihi ne zaman?

Diablo 4 beta 27 Mart'ta Türkiye saatleri ile saat 22.00'da bitecek. Sunucular kapatılmadan önce, Diablo 4 betasında seviye atlamak için son fırsatınız. Tercih ettiğiniz sınıflar için seviye atlamaya devam edebilmeniz için açık beta bittikten sonra tam lansmanı beklemeniz gerekecek.

Diablo 4 betası iki hafta sonu boyunca mevcuttu. Biri yalnızca ön sipariş verenlerin katılabildiği kapalı beta, diğeri ise tam sürümden önce herkesin Sanctuary'yi denemesine olanak tanıyan açık beta. Diablo 4 beta sürümünün bu tarihte sona ermesi planlanıyor. Diablo 4 beta bitiş tarihi ile ilgili de bilgi verdik. Ancak, sitemiz üzerinde yer alan bilgiler bu kadardan ibaret değil. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Diablo 4 beta bitiş tarihi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.