Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 05.03.2018

Geride bıraktığımız günlerde resmi çıkış tarihine kavuşan Detroit: Become Human, bu çıkış tarihinden kısa bir süre sonra da yepyeni bir video ile karşımıza çıkmıştı. Yalnız bu video sadece oyunun PlayStation Store sayfası üzerinden yayımlanmıştı. Açıkçası, neden hala resmi olarak YouTube üzerinden yayımlanmadı, bilemiyoruz. Her neyse, bu yeni videoda 3 yeni karakter görünüyordu. İşte oyunun geliştirici ekibi de bugün Twitter üzerinden yeni bir açıklama yaparak, bu 3 yeni karakteri, aktörleri ile birlikte herkese tanıttı. Eğer dilerseniz haberimizin devamından bu karakterlerin detaylarına göz atabilirsiniz.

Detroit: Become Human için net bir çıkış tarihi sonunda verildi

Detroit: Become Human ekibi tarafından verilen bilgilere göre tanıtılan ilk aktris, Minka Kelly. Kendisi daha önce The Path ve Almost Human gibi yapıtlarda yer almıştı. İkinci sanatçı ise Lance Henriksen. Bu isim ise daha önceden Legends of Tomorrow ve This Old Machine gibi yapıtlarda yer aldı. Son olarak tanıtılan sanatçı ise Clancy Brown oldu. Kendisi daha önce Stretch Armstrong & the Flex Fighters ve Star Wars: Rebels yapıtlarında yer almıştı.

2038 yılındaki yakın geleceğin Detroit’ine adım at ve amaçları sadece insanlara hizmet etmek olan gelişmiş androidlerle yenilenmiş bir şehri keşfet. Tabii tüm bunlar değişmek üzere… Kaosun eşiğinde duran bu cesur yeni dünyada üç android karakterin rolünü üstlen. Kararların, bu yoğun ve pek çok farklı kola ayrılan hikâyenin gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Binlerce seçim ve onlarca sonla, Detroit’in geleceğini ne yönde değiştireceksin?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.