Detroit: Become Human oyununun 2016, 2017 ve 2018 grafikleri karşılaştırıldı

Detroit: Become Human oyununun 2016, 2017 ve 2018 grafikleri karşılaştırıldı

Bu oyun, grafikleri ile değil senaryosu ile öne çıkıyor ama yine de bir bakalım.

25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan Detroit: Become Human, 2016 senesinden beri düzenli olarak bizlere gösteriliyor. Oyun, ya sinematik bir video ile karşımıza çıkıyordu, ya da sürekli aynı demo oynatılıyordu. Tabii aynı demo, hani şu çatıdaki çocuğu kurtarmaya çalıştığımız anlar, 3 senedir gösterildiği için, bir YouTube içerik üreticisi de, oyunun bu demo sırasındaki grafiklerini karşılaştırdı. Ortaya ise oldukça ilginç bir sonuç çıktı. Anlaşılan o ki, 2016 senesinden beri bu oyunun grafikleri bir hayli düşürülmüş. Tabii bu bir sorun mu? Benim için kesinlikle değil, oyun yine de güzel görünmekte.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Detroit: Become Human için net bir çıkış tarihi sonunda verildi

Cycu1 isimli YouTube içerik üreticisi tarafından yayımlanan bu yeni videoda, Detroit: Become Human oyununun grafiklerinin her sene biraz daha düşürüldüğü görünmekte. Tabii 2018 senesinden alınan videonun çözünürlüğü genel olarak kötü görünüyor ama doku kalitesinin ciddi anlamda düşürüldüğünü anlamak için videonun 4K çözünürlüğe sahip olmasına da bence gerek yok. Yine de oyun 2018 senesindeki hali ile oldukça güzel görünmekte, en azından göze hitap ediyor. Peki, bu grafik karşılaştırması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

2038 yılındaki yakın geleceğin Detroit’ine adım at ve amaçları sadece insanlara hizmet etmek olan gelişmiş androidlerle yenilenmiş bir şehri keşfet. Tabii tüm bunlar değişmek üzere… Kaosun eşiğinde duran bu cesur yeni dünyada üç android karakterin rolünü üstlen. Kararların, bu yoğun ve pek çok farklı kola ayrılan hikâyenin gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Binlerce seçim ve onlarca sonla, Detroit’in geleceğini ne yönde değiştireceksin?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.