Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm detayları açıklandı

Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm detayları açıklandı

Detroit: Become Human - Dijital Deluxe Sürüm içerisinde Heavy Rain bile var!

Geçtiğimiz günlerde net çıkış tarihi açıklanan ve ardından da Türkçe alt yazı desteği ile geleceği doğrulanan Detroit: Become Human, Sony Türkiye ekibinin açıklamalarına göre Nisan 2018 içerisinde ön siparişe açılacaktı ama anlaşılan Sony Türkiye, daha erken başlatmaya karar verdi bu ön sipariş dönemini. Çünkü şu an Detroit: Become Human oyununa PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebiliyorsunuz. Tabii oyunun ön siparişinin açılması ile birlikte Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm ve oyunun ön sipariş ekstraları da göründü. İşte bu haberimizde de, bu sürümden ve ekstralardan bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Detroit: Become Human için net bir çıkış tarihi sonunda verildi

Bahsi geçen oyunun PlayStation Store sayfasına göre Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm, 209 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açık. Eğer bu oyunu şimdi veya sonra satın alırsanız, Heavy Rain oyununun da PlayStation 4 sürümüne ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun dijital sanat kitabı, dijital müzikleri, avatarları ve Cyber Life ile Ana Karakter temaları da sizin oluyor. Tüm bu saydığımız ögeler, oyunun özel sürümü için geçerli. Yani, ön sipariş ile bir alakası yok.

PlayStation Store sayfasına göre eğer bu oyuna ön sipariş verirsek, ön sipariş bonusu olarak oyun müziklerine ve Detroit City temasına sahip olabiliyoruz. Oyunun özel sürümünde de oyun müzikleri bulunuyor, açıkçası bu iki durum arasındaki farkı anlayamadık. Fakat eğer oyunun bu sürümünü ön sipariş ile alırsanız, toplam 3 temanız olacak. Bu çok güzel bir şey değil mi yahu? Eğer benim gibi sürekli farklı tema kullanmayı seviyorsanız, eminim ki sizin için de güzel bir şeydir!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.