Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.02.2023

Esrarengiz yeni Cloud Strider'ın cephaneliğinden gelen Quicksilver Storm Egzotik otomatik tüfek, ateş gücü açısından olmasa da hikaye açısından bugüne kadar gördüğümüz en ilgi çekici Egzotik silahlardan biri. Bununla birlikte, Quicksilver Storm silahı Destiny 2 içerisinde özel bir kaynaktan geliyor. Bu yüzden, şüphesiz onu nerede bulacağınızı bilmek istersiniz. Bu yüzden, biz de şimdi bu silahı nasıl alacağınızı anlatacağız. Şimdi, hazırsanız mevzumuza geçelim.

Destiny 2 Quicksilver Storm nasıl alınır?

Oyuncular oyunda Quicksilver Storm alabilmek için Destiny 2 Lightfall ve Annual Pass kombinasyonunu önceden satın almalıdır. Daha sonra Quicksilver Storm'u da içeren bonus hediyeleri almak için The Tower'da Master Rahool ile konuşmaları gerekir. Resmi olarak Lightfall Egzotik silah sınıfında olsa da oyuncular Quicksilver Storm'u oyun içinde zaten kullanabiliyor.

Aslında işler The Witch Queen ön sipariş özel Egzotik SMG Osteo Striga'da olduğu gibi işliyor. Quicksilver Storm'un da Destiny 2 Lightfall seferini Legendary zorluk seviyesinde bitirerek elde edilebilmesi muhtemeldir. Osteo Striga başlangıçta yalnızca genişleme paketini ve Annual Pass kombinasyonunu ön siparişle satın alan oyuncular için erişilebilirdi. Ancak önemli bir süre sonra diğer oyunculara da geldi.

Destiny 2 Quicksilver Storm yetenekleri ve özellikleri

Quicksilver Storm Quicksilver 2 genişleme paketinden gelen egzotik bir özellik olan Roket İzleyiciler, çok sayıda isabet aldıktan sonra bir sonraki atışınızı güdümlü bir mikro rokete dönüştürür. Grenade Chaser ise birkaç roketi başarıyla fırlatır. Sonra güçlü bir el bombası fırlatıcı moduna geçmenizi sağlar. El bombası fırlatıcınızı alternatif ateşle şarj edecek güdümlü mikro roketler inşa etmek için, olabildiğince çok sayıda hızlı vuruş yapmak isteyeceksiniz. Quicksilver Storm'un diğer avantajları şunlardır:

  • Corkscrew Rifling
  • High-Caliber Rounds
  • Hand-Laid Stock

 

Destiny 2 Quicksilver Storm ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlattık. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var. Bir de, diğer tavsiyelerimizden bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Destiny 2 üyelik söylentileri yalan çıktı haberimize bakmanızı tavsiye ederiz. Ortaya çıkan söylentiler, sadece söylenti olarak kaldı. Sonra, Star Wars Jedi Survivor çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı yazımızı da tavsiye ederiz. Bildiğimiz her şeyi anlattık. Bu sayede, siz de çıkacak olan yapıma şimdiden hakim olabilirsiniz. Son olarak da, Yeni Starfield haberi çıkış tarihi konusunda endişe veriyor haberimiz var. Ne yazık ki, oyunu bekleyenler için kötü haberler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.