Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.03.2023

Deep Silver'ın yakında çıkacak olan birinci şahıs zombi oyunu Dead Island 2 için yeni ekran görüntüleri çıktı. Bu ekran görüntülerinden oyunun görsel estetiği hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Yine de, bunlar yayın öncesi ekran görüntüleri. Bu yüzden, bitmiş ürünün kalibresini yansıtmadıklarını akılda tutmak gerek. Birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu olan Dead Island 2, korku, kara komedi ve aşırı zombi öldürmenin farklı bir karışımına sahiptir. Melekler Şehri'nin en ünlü yerleri oyun boyunca ziyaret edilecek.

Dead Island 2 yeni ekran görüntüleri ile karşımıza çıktı

Oyuncular ikonik, kanlı ve zombi bulaşmış bir Los Angeles'tan geçecekler. Ayrıca, sayısız düşmanı nefes kesici kanlı ayrıntılarla katlettikten sonra nihai Zombi Avcısına dönüşecekler. Dilerseniz, şimdi sizleri oyunun ekran görüntüleri ile baş başa bırakalım.

 

Dead Island 2 yeni ekran görüntüleri bunlardı. 6 adet fakat oyunun rengini göstermek için gayet uygun olduğu fikrindeyiz. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Dead Island 2 yeni ekran görüntüleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.