Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 30.12.2022

Yılbaşı hediyeleri kaldığı yerden devam ediyor. Epic Games ekibi, ne yazık ki bugün bir şey vermedi. Fakat, GOG üzerinde Daymare 1998 ücretsiz olarak dağıtılıyor. Siz de, bir an önce oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede, oyun tamamen sizin olacaktır. Dahası, dilediğiniz zaman indirip oynamaya da başlayabilirsiniz. Şimdi, oyunu nasıl bedava olarak kütüphanenize ekleyebileceğinizden bahsedelim.

Daymare 1998 ücretsiz oldu

Önce, kendinize bir GOG hesabı kurmanız gerekiyor elbette. GOG hesabınız varsa, hesabınıza giriş yapın. Gerisi ise çok kolay. Şimdi, sırada buraya gitmek var. Buraya gittikten sonra, Daymare 1998 karşınıza çıkacaktır. Karşınıza çıkmadıysa, sayfada biraz aşağı inmeniz yeterli olacaktır. Burada, Add to Library butonuna basın ve oyunu kütüphaneye ekleyin. Tebrikler, oyun artık ücretsiz olarak sizin oldu. Şimdi, dilediğiniz gibi indirebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Daymare 1998 ücretsiz haberimizde, bir de oyundan bahsedelim. Üçüncü şahıs hayatta kalma korku oyunu Daymare 1998, Invader Studios tarafından yaratıldı ve 17 Eylül 2019'da Microsoft Windows için ve 28 Nisan 2020'de PlayStation 4 ve Xbox One için Destructive Creations ve All In! Games tarafından hazırlanmıştır. Bir ön bölüm olan Daymare: 1994 Sandcastle, 2022 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Microsoft Windows için piyasaya sürülecek. Mayıs 2021'de ortaya çıkmıştı.

Oyunun aksiyonu 20 Ağustos 1998'de, Washington açıklarındaki Northfall Adaları takımadasının bir parçası olan North Blue Two adasında bulunan çok gizli bir hükümet binası olan Aegis Laboratuvarı'nda başlıyor. Senaryo daha sonra Idaho'da sonsuz bir ormanla çevrili mütevazı bir köy olan Keen Sight'a geçer. Hikaye, oyundaki üç farklı karakterin bakış açısından anlatılıyor: Keen Sight'ın Redcrest Dağları'nı çevreleyen Vermilion Ormanı'ndan bir orman korucusu olan Samuel Walker, Yüzbaşı David "Raven" Hale ve özel birim H.A.D.E.S.'in (Hexacore Advanced Division for Extraction and Search) seçkin bir askeri olan Liev kod adlı operatör.

Savunma Bakanlığı, Aegis'ten gelen son derece ölümcül deneysel bir BC silahının sızıntısına ilişkin son acil durum mesajından birkaç saat sonra, Hexacore Biogenetics'in Keen Sight karargahından ayrılan iki H.A.D.E.S. ajan ekibini kazanın nedenini araştırmak, çok gizli araştırma ve örnekleri kurtarmak ve otomatik güvenlik sistemi tüm yerleşkeyi temizlemeden önce olanlara dair tüm izleri yok etmek üzere görevlendirir. Daymare 1998 ücretsiz haberimizi bitirmeden, bir de tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Ocak 2023 Xbox Games with Gold ücretsiz oyunları belli oldu yazımıza bakmanızda fayda var. Dahası, Dishonored ücretsiz olarak Epic Games üzerinde dağıtılıyor yazımız da işinizi görecektir. Bir de, 2022 yılının en iyi 20 oyunu yazımıza göz gezdirmeyi unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.