Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.12.2022

Dishonored, Epic Games Store üzerinde geçici olarak ücretsiz. PC oyuncuları oyunun ücretsiz kopyasını önümüzdeki 24 saat boyunca EGS portalından indirebilirler. Siz de şimdi Dishonored sahibi olmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutun. Zira, belirttiğimiz gibi, sadece 24 saatlik bir süreniz var. Yani, aynı kampanya yarın devam etmeyecek. Şimdi, sizlere oyunu nasıl alacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi, detaylara geçelim.

Dishonored ücretsiz olarak nasıl alınır?

Şu anda ücretsiz olarak Dishonored sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi, normal satın alım yapar gibi hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Oyun, bu aşamadan sonra tamamen sizin oluyor. Dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabiliyorsunuz. Dahası da, gelecek günler için de gizemli oyunlar var, Epic Games mağazası üzerinde. Yani, yine büyük bütçeli oyunlar gelecektir. Daha önce Grand Theft Auto V bile veren Epic Games, her şey yapar. Dishonored'ı, hesabınıza eklemek için yarına kadar zamanınız var. Bu yüzden, elinizi çabuk tutun!

Şimdi, Dishonored ücretsiz dedik ama nedir bu oyun? Aksiyon-macera oyunu Dishonored, Arkane Studios ve 2012 Bethesda Softworks imzasıyla piyasaya çıkmıştır. Dishonored, Adalar İmparatoriçesi'nin koruması Corvo Attano'nun hikayesini anlatır ve vebanın istila ettiği hayali, endüstriyel Dunwall şehrinde geçer. İmparatoriçenin ölümüyle ilgili yanlışlıkla suçlandıktan sonra kendisini öldürmeyi planlayanlardan intikam almak için bir suikastçı haline gelir.

Corvo'ya büyülü yetenekler veren  güçlü bir yaratık olan Yabancı ve Dunwall'u yeniden kazanmak için çalışan bir direniş gücü olan Sadıklar, Corvo'yu görevinde destekler. Oyunda seslendirme Susan Sarandon, Brad Dourif, Carrie Fisher, Michael Madsen, John Slattery, Lena Headey ve Chlo Grace Moretz gibi ünlü sanatçılar tarafından yapılmıştır.

Yavaş yavaş Dishonored ücretsiz haberimizi sonlandırmadan, bir şeyden daha bahsedelim. Birinci şahıs nişancı oyunu, oyuncunun çeşitli görevleri çeşitli şekillerde tamamlamasına izin verirken oyuncu seçimine güçlü bir vurgu yapıyor. Savaş, gizlilik veya ikisinin bir kombinasyonu, görevleri tamamlamak için geçerli yöntemlerdir. Her seviyeyi keşfetmek, görev hedeflerine ulaşmak için yeni yollar ve seçenekler ortaya çıkarır.

Dahası, her operasyonu herhangi bir silah kullanmadan bitirmek ve her Corvo hedefini öldürmek mümkündür. Oyuncunun şiddet kullanması ya da kullanmaması olay örgüsünü ve hedefleri etkiler. Büyülü beceriler ve araçları, çok çeşitli benzersiz ve ilginç efektler üretmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.