Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.12.2020

Birçok oyunda olduğu gibi, Cyberpunk 2077 için de sizlerin bilmesi gerektiğini düşündüğümüz bir araya getirdiğimiz bir yazımız olmazsa olmazdı. Cyberpunk 2077 rehber, ipucu, taktik, hile ve daha fazlasını bir araya getirdiğimiz bu yazımızda, aklınızdan geçen her soruya yanıt bulabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan mevzuya geçelim, dilerseniz.

Cyberpunk 2077 rehber, ipucu, taktik, hile ve daha fazlası

Cyberpunk 2077 incelemesi

Her şeyden önce, oyunun neler sunduğunu ve fikrimizi sizlerle paylaşmak isteriz. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımız, Cyberpunk 2077 için hazırlamış olduğumuz inceleme yazımız. Oyunun almaya değip değmeyeceğine bu yazımızı okuduktan sonra karar verebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 hileleri

Bu rehber yazımızda, Cyberpunk 2077 oynarken nasıl hile yapabileceğinizden bahsettik. Siz de konsolu açıp kodlar yazarak dilediğinize ulaşmak istiyorsanız, işte size müthiş bir fırsat. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda, aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Cyberpunk 2077 yaşam yolu rehberi

Cyberpunk 2077 yaşam yolu rehberi yazımız içerisinde, hangi yaşam yolunu seçmeniz konusunda bilgiler verdik. Hangi yaşam yolunu seçerseniz ne olur? Hangi yaşam yolu daha farklı? Hangi yaşam yolunu seçmeli? Aralarındaki farklar ne? Bütün bu soruların yanıtları, bu rehber yazımızda sizleri bekliyor. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımıza göz gezdirmeyi kesinlikle unutmayın.

Cyberpunk 2077 araç edinme rehberi

Cyberpunk 2077 araç edinme rehberi yazımız içerisinde, oyunda bulunan bir sürü çeşit aracı nasıl alabileceğinizi, nasıl kullanabileceğinizi ve nasıl açabileceğinizi anlattık. Yapmanız gereken her şey konusunda ne ararsanız bu rehber yazımızda var denilebilir. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımız, sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Cyberpunk 2077 saygınlık nasıl kazanılır?

Oyuncuların merak ettiği bir başka soru olan, “Cyberpunk 2077 saygınlık nasıl kazanılır?” sorusuna yanıt verdik. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımız içerisinde Saygınlık özelliğinin seviyesini nasıl yükseltebileceğiniz ile ilgili her şeyi öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Sızma Protokolü nasıl çözülür?

Oyuna yeni başladıysanız, gerçekten kafa karıştırıcı bir özelliğe değindik. Bu rehber yazımızda, “Cyberpunk 2077 Sızma Protokolü nasıl çözülür?” sorunuza yanıt bulacaksınız. Nasıl yapacağınız ile ilgili her şeyi buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Beyin Dansı püf noktaları ve ipuçları

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımızda ise, bir başka kafa karıştıran noktaya değindik. Siz de, Beyin Dansı özelliğini kullanırken kafası karışan oyunculardansanız, hiç merak etmeyin, yardımınıza yetiştik.

Cyberpunk 2077 ön sipariş eşyaları nasıl bulunur?

Siz de ön sipariş verdiyseniz ve bu eşyaları nerede bulacağınızı bulamadıysanız, bu rehberimiz tam size göre demektir. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz rehber yazımızda, ön sipariş eşyalarını nerede bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Judy, Panam ve diğer karakterlerle ilişki yaşama rehberi

Cyberpunk 2077 Judy, Panam ve diğer karakterlerle ilişki yaşama rehberi ile, oyun içerisinde gözünüze kestirdiğiniz önemli karakterlerle ilişki yaşayabilirsiniz. Buraya tıklayarak, bahsini ettiğimiz rehber yazımıza ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Happy Together görevi nasıl tamamlanır?

Siz de Cyberpunk 2077 Happy Together görevi ile uğraşırken zorluk yaşadıysanız, bu rehber yazımız tam olarak sizin için demektir. Akıllardaki, “Cyberpunk 2077 Happy Together görevi nasıl tamamlanır?” sorusuna yanıt getirdiğimiz rehber yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Chippin’ In görevinde Johnny kontrol sahibi olmalı mı?

Cyberpunk 2077 oynarken çok önemli kararlar vermeniz gerekebiliyor. Bunlardan bir tanesi de, “Cyberpunk 2077 Chippin’ In görevinde Johnny kontrol sahibi olmalı mı?” sorusunun yanıtı. Bu rehber yazımızda, kontrolü verdiğinizde neler olacağı ve daha fazlasını anlattık. Buraya tıklayarak rehber yazımıza ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Otomatik Aşk görevi nasıl tamamlanır?

Cyberpunk 2077 içerisinde yer alan görevlerden bir tanesi olan Otomatik Aşk görevini nasıl tamamlayabileceğinizi anlattığımız rehber yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Şiddet görevi nasıl tamamlanır?

Bu, “Cyberpunk 2077 Şiddet görevi nasıl tamamlanır?” rehber yazımızda, Şiddet isimli görevi nasıl tamamlayabileceğinizi anlattık. Buraya tıklayarak, bahsini ettiğimiz rehber yazımıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.