Cyberpunk 2077 Chippin’ In görevinde Johnny kontrol sahibi olmalı mı?

Cyberpunk 2077 Chippin’ In görevinde Johnny kontrol sahibi olmalı mı?

Cyberpunk 2077 Chippin' In görevinde kontrolü Johnny'e bırakmanın getireceği sonuçları yazdık.

Cyberpunk 2077 görevleri içerisinde Chippin’ In görevine kadar geldiyseniz, Johnny ile çok şey yaşamışsınız demektir. Artık, oyun hikayesinin son düzlüğüne girmek üzeresiniz. Johnny de bunu bildiği için sizden bir ricada bulunacak. Bu rica ile birlikte, önce Tapeworm görevi, sonrasında da esas görev olan Chippin’ In görevi açılacak. Johnny, sizden daha önce de kontrol sahibi olmayı istemişti. Ancak, bu sefer durum farklı. Johnny, sizin için hayatını feda edebileceğini söyleyecek ve aynısını, onun için yapıp yapamayacağınızı soracak. İşte, tüm olaylar bu noktada başlayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Cyberpunk 2077 Chippin’ In  görevinde Johnny sizi kontrol etmeli mi?

Johnny için canınızı verebileceğinizi söylerseniz, Johnny başlayacak konuşmaya. Hayatı boyunca yaşadığı pişmanlıkları anlatacak size. Ancak, siz hapı çoktan yuttunuz. Johnny kontrolü aldığı gibi soluğu dövmecide alacak. En azından hangi dövmeyi yaptıracağınızı size soruyor. Bu da bir şeydir. Daha sonrasında, büyük rezillikler çıkacak. Ancak, yaşayacaklarınızın sürprizinin kaçmaması için anlatmıyoruz. Ertesi gün, Rogue sizi arayacak ve Johnny’in büyük düşmanlarından Smasher’ın nerede olduğuyla ilgili bilgisi olduğunu söyleyecek. Hemen Afterlife’a gidin ve Rogue’un gitmek istediği yere, Rogue’u götürün.

Bir çeşit limana geleceksiniz. Gizli gitmek istiyorsanız, soldaki kutuların üstüne çıkın. Teknik kabiliyetiniz yetiyorsa havalandırmadan gidebilirsiniz. Yetmiyorsa, önünüzdeki korumadan kolayca sıyrılarak devam edebilirsiniz. Devam edin. Gireceğiniz odadaki bilgisayarı tarayın. Odadan çıktığınızda bir koruma göreceksiniz. Onu, sessizce indirin. Geminin önünde de iki koruma var. Onlar farklı yönlere bakarken sessizce geçin. Güvertenin sonundaki korumalar, sizi her koşulda görecek. O yüzden, mecburen çatışmaya gireceksiniz. Çatışın ve hepsini öldürün.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Güvertede Grayson diye birisini göreceksiniz. Grayson, hem Smasher ile ilgili konuşacak hem de bir karttan bahsedecek. Öldürmek veya bağışlamak size kalmış. Ne olursa olsun güvenlik kartını alacaksınız. Sonra, hemen önünüzdeki vince gidin. Göreceğiniz panelden vinci aktifleştirin. Vincin indirdiği kutunun yanına gidin. Grayson’dan aldığınız güvenlik kartı ile kutuyu açın. İçinden Johnny’in eski arabası çıkacak. Yani, bu aracı açmak için Johnny’e kontrolü vermeniz lazımdı. Bize kalırsa, Cyberpunk 2077 görevlerinden Chippin’ In görevinde, bırakın Johnny sizi kontrol etsin. Sonrasında da, yeni arabanızın tadını çıkarın.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar  |  Rehber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.