Avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 24.12.2020

Yıllarca süregelen bekleyişin ardından nihayet Cyberpunk 2077 çıkışını gerçekleştirdi. Pek çok oyuncu ise uzun süre önce ön siparişlerini vermişti. CD Projekt Red, ön sipariş veren kesim için ufak bir sürpriz hazırladı. Eğer oyunu ön sipariş olarak aldıysanız veya oyunu GOG hesabınıza bağlarsanız The Witcher 3 Wild Hunt temalı bir ceket sizin oluyor. Tabii, bu kadarla bitmiyor. Cyberpunk 2077 ön sipariş eşyaları nasıl bulunur? Buyurun, birlikte bakalım.

Cyberpunk 2077 ön sipariş eşyaları ve Wolf School ceketi nasıl bulunur?

Oyuna girdiğinizde ön sipariş eşyalarınızı göremeyip panik yapmış olabilirsiniz. Bizden söylemesi, hiç gerek yok. Unutmayın, eşyalarınızı alabilmek için oyununuzu GOG hesabınız ile bağlamanız gerekmekte. Cyberpunk 2077  hikayesine başladığınızda bir yaşam tarzı seçmeniz istenecek. Gerekli yetenek puanlarınızı da dağıttıktan sonra hikayenin tanıtım kısmı başlayacak. Bu kısım sona erdiğinde şehirde istediğiniz gibi dolaşabileceksiniz.

Hikaye açılışı bitince, oyun zaten sizi evinize bırakacak. Kendi dairenizde yapabileceğiniz bir sürü aktivite de bulunmakta. Mesela, gidip televizyon izleyebilirsiniz. Ciddi ciddi haber kanalları, yarışma programları ve hatta reklamlar bile var. Bilgisayarınızda gezebilirsiniz. Spam kutunuza bakmayı unutmayın. Çok eğlenceli mesajlar gelebiliyor. Banyodaki aynaya aval aval bakmayı da yaptıysanız artık dairenizdeki kapalı kapıyı açabilirsiniz.

Bu kapının ardında depomuz var. Wolf School ceketinizi ve diğer ön sipariş eşyalarınızı burada bulabilirsiniz. Dikkat edin, daireye girdiğinizde sağınızda kalan eşyalar ön sipariş eşyalarınız değil. Onlar herkeste var. Depodan ödülünüzü aldıysanız güle güle kirletmeye başlayabilirsiniz. Aldığınız eşyaları istediğiniz zaman geliştirebilirsiniz. Ayrıca arabanızın bagajından da deponuza ulaşabilir, sokak ortasında üstünüzü değiştirebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi başka Cyberpunk 2077 rehber yazılarımız için buraya tıklayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 hakkında bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz her şeyi bir araya getirdiğimiz sayfamızda, aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.