Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.03.2023

Bu haftanın başlarında sizlere Cyberpunk 2077 HD Reworked Project'in çıkışından bahsetmiştik. Dahası, bir mod yapımcısı olan 'Halk Hogan' kısa süre önce Cyberpunk 2077 HD Reworked Project Ultra Quality versiyonunu çıkardı. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project'in amacı, orijinal sanatsal vizyonu korurken oyunun görsel çekiciliğini artırmak. The Witcher 3 HD Reworked Project'in arkasındaki deha tarafından yaratıldığı göz önüne alındığında, bu mod mutlaka sahip olunması gereken bir şey.

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project Ultra Quality indirmeye hazır

En iyi görsel deneyimi, en yüksek kalitede dokulara sahip olan Ultra Quality versiyonu getiriyor. Bu sürüm, mod yapımcısı tarafından 2K/4K televizyonlar için önerilen bir paket. Ancak bu sürüm VRAM'e cidden çok fazla yükleniyor. Halk Hogan'a göre oyun 800MB'a kadar ekstra VRAM tüketiyor. Olur da modu yüklemek isterseniz, size bir yer göstermemiz mümkün. Şimdi, haberimizin konusu olan modun Ultra Quality versiyonunu buradan indirebilirsiniz. Sizlerle bu modu paylaştığımıza göre, şimdi diğer yazılarımızdan bahsetme zamanı.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project Ultra Quality yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.