Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.03.2023

Mod yapımcısı "Halk Hogan "ın Cyberpunk 2077 için hazırladığı HD Reworked Project'in ilk yinelemesi kullanıma sunuldu. Mod yapımcısı ayrıca oyunun orijinal varsayılan dokularını güncellenmiş olanlarla karşılaştıran yepyeni bir teaser da yayınladı. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project modunun amacı, grafikleri iyileştirmek için oyunun varlıklarını güncellemektir. Mod, orijinal/vanilya dokuların görsel estetiğini korurken gelişmiş kaliteyi garanti ediyor.

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project indirmeye hazır durumda

Tüm Night City ve Badlands, 1.0 sürümünde yüksek çözünürlükte yeniden işlenmiş çok sayıda farklı çevre dokusuna sahiptir. Yüksek kaliteli yollar, duvarlar, arazi, çamur, grafiti, bitkiler, eşyalar ve daha fazlası bu ilk sürüme dahil oldu. Siz de Cyberpunk 2077 HD Reworked Project indirmek isterseniz, buraya tıkayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Bu sayede, oyunu oynarken, çok daha iyi bir görüntü kalitesi elde edersiniz. Tabii, bu da çok daha iyi bir oyun tecrübesi demek. Fakat, şimdilik bu haberimizden bu kadar. Şimdi, size başka yazılarımızı tavsiye edeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.