Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 19.04.2023

Devolver Digital ve Massive Monster bu hafta, geçen yılın popüler koloni kurma ve tarikat simülatörü oyunu Cult of the Lamb için Relics of the Old Faith güncellemesinin 24 Nisan'da yayınlanacağını duyurdu. Oyunun bir sonraki güncellemesi bir haftadan kısa bir süre içinde hazır olacak ve Nintendo bugün büyük Indie World web yayını sırasında güncellemenin neler içereceğini daha fazla göstermek için bir bakış sağladı. Bu güncelleme, oyunun çıkışından bu yana aldığı diğer tüm güncellemeler gibi tamamen ücretsiz olacak.

Cult of the Lamb Relics of the Old Faith güncellemesi 24 Nisan 2023 tarihinde çıkacak

Eğer Cult of the Lamb haberlerini oyunun çıkışından bu yana takip ediyorsanız, şüphesiz bu güncellemenin içeriğinden haberdar olmuşsunuzdur. Massive Monster, sosyal medyada yayınladığı kısa oynanış klipleri aracılığıyla, örneğin geçen yılın sonlarında bu yıl beklenen "Ücretsiz Büyük İçerik Güncellemesi "ne Ağır Saldırıların ekleneceğini duyuran bir videoda olduğu gibi, zaman zaman bu tür özellikleri gösterdi. Ancak bu, güncellemenin yalnızca küçük bir bölümünü oluşturuyor ve esas olarak daha önce bahsedilen, oyuncuların zamanı durdurmak gibi etkileri ortaya çıkarmak için toplayabilecekleri nesneler olan kalıntılara odaklanıyor.

Oyuncuların toplayabileceği daha fazla takipçi, ortak barınaklar ve ölüleriniz için bir mezar gibi yerleşim yerleri için binalar ve tabii ki haçlı seferleri ve içinde yeni patronlar bulunan görevler gibi yapılacak yeni görevler yukarıdaki fragmanda gösterilen diğer bazı yeni unsurlardır. Ayrıca bir fotoğraf modu ve özellikle zorlayıcı olması için tasarlanmış "araf mücadeleleri" de olacak. Tamamlayıcılar artık üzerinde çalışacakları başarıları da ekleyebilecekler.

Geliştirici Twitter'da, "Dürüst olmak gerekirse, bu kadar çok insanın oyunumuzu oynamak isteyeceğini hiç beklemiyorduk. Gösterdiğiniz bağlılık en çılgın hayallerimizin bile ötesinde. Bu ücretsiz güncellemeye elimizden geldiğince çok şey sığdırdık ve 24 Nisan'da oynamanız için sabırsızlanıyoruz." dedi. 24 Nisan'da tüm platformlar Cult of the Lamb için önemli Relics of the Old Faith güncellemesini alacak. Cult of the Lamb Relics of the Old Faith güncellemesi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Tabii, biz de şimdi sizleri diğer yazılarımızla tanıştıracağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Cult of the Lamb Relics of the Old Faith yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.