Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.03.2023

Unreal Engine 5 tarafından desteklenen birinci şahıs nişancı oyunu Crime Boss Rockay City'nin geliştirici 505 Games'ten yeni ve kısa bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda görülen Hollywood yıldızlarından bazıları Michael Madsen, Kim Basinger ve Michael Rooker. Şimdi, sizlerle yeni Crime Boss Rockay City oynanış fragmanını paylaşalım. Sonra detaylara geçeriz.

Crime Boss Rockay City yeni oynanış videosu bizlerle

Oyuncular Crime Boss Rockay City'de, Rockay City'nin mevcut Kralının yerine geçmeyi hedefleyen Travis Baker karakterini üstlenecekler. Hırsızlar, ortaklarıyla birlikte nakit para ve uyuşturucudan değerli eserlere kadar her şeyi çalarken daha fazla eğlenebilirler. Ayrıca PVE co-op çok oyunculu modda dört oyuncuya kadar heyecan verici vuruşlar ve soygunlar yapabilirler. Bu oyun Grand Theft Auto ve Payday'in bir karışımı gibi duruyor. 505 Games ekibinin bizleri oynanış videoları ile heyecanlandırması, güzel bir hareket. Zira, su sayede bizi heyecanlandırmayı başarıyorlar. Şimdi, Crime Boss Rockay City ve yeni oynanış fragmanı bir yana, başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Crime Boss Rockay City ve yeni oynanış fragmanı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.