Crackdown 3 ne zaman çıkacak?

Crackdown 3 ne zaman çıkacak?

Xbox One ve Windows 10 bilgisayar sahipleri, bu oyunu bir süredir bekliyordu.

Sumo Digital ve Microsoft Studios iş birliğinde geliştirilen Crackdown 3, Xbox One ve Windows 10 kullanıcıları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Microsoft cephesinden gelen açıklamalara göre bu video oyunu, çıkışını 2018 senesinin ilkbahar aylarında gerçekleştirecek. Yani oyun, 20 Mart 2018 ile 21 Haziran 2018 tarihleri arasındaki bir günde oyunculara sunulacak. Ayrıca oyunun Türkiye fiyatının da ne olacağı henüz bilinmiyor çünkü oyunun ön siparişleri, ülkemizde açık olarak görünmüyor. Muhtemelen klasik bir AAA oyunu fiyatı ödeyeceğiz. 60 Dolar yani. Ayrıca Microsoft ekibi, Türkiye için özel bir fiyatlandırma da yapmayabilir.

Crackdown 3, Xbox One X kullanıcılarına da bir kıyak geçecek. Çünkü oyunun Xbox One X sürümünde 4K Ultra HD desteği ve HDR desteği bulunacak. Böylece oyuncular, daha derin bir video deneyimi yaşayabilecek. Ayrıca, Xbox Play Anywhere teknolojisi sayesinde de oyunu tek bir platform üzerinden satın alıp, diğer platformda da oynayabileceksiniz. Yani, oyunu Xbox One için alıp, Windows 10 yüklü bilgisayarınızda da oyunu oynayabileceksiniz. Kayıtlı dosyalarınız da iki platform arasında sürekli olarak aktarılacak.

Crackdown 3 ne zaman çıkacak?

Xbox Play Anywhere bir yana, eğer Xbox Game Pass sahibi iseniz ise ve oyun çıkana kadar abonesi olarak da kalırsanız veya bu oyun çıktığı zaman sisteme abone olursanız, oyunu abonelik dahilinde ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Çünkü Microsoft, yaptığı yeni bir açıklamada, Xbox Game Pass sistemine artık birinci parti oyunlarını, çıktığı gün ekleyeceğini belirtmişti. Crackdown 3 oyunu da muhtemelen aynı şekilde sisteme eklenecektir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın